Dark Phoenix آخرین فیلم کمپانی Fox

Dark Phoenix آخرین فیلم کمپانی Fox

امیر پورمحمد ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ نظرات

آخرین قسمت فیلم مردان ایکس (X-Men) آخرین فیلم مارولی کمپانی فاکس (Fox) خواهد بود.

 

چندی وقتی هست که اخبار خرید کمپانی قرن بیست یکم فاکس توسط شرکت دیزنی در دنیای سینما در چرخش است. البته نیاز به ذکر است که این قرار داد تا کنون قطعی نگشته است و زمان دقیقی برای نهایی شدن آن در نظر گرفته نشده است.

از همین رو طرفداران شخصیت های تحت سلطه کمپانی فاکس در زیر سایه ای از ترس هستند چرا که سرنوشت این شخصیت ها نا مشخص شده است.

فیلم,سینما,فیلم جدید ,خرید فاکس توسط دیزنی,سرنوشت فیلم های ایکس من,اضافه شدن ددپول به دنیای مارول,مردان ایکس در دنیای مارول,زمان بسته شدن قرارداد دیزنی و فاکس, X-Men, Fox, X-Men: Dark Phoenix, Fantastic Four, Marvel, Deadpool

اما اخباری جدیدی از سرنوشت دو فیلم مردان ایکس و چهار شگفت انگیز (Fantastic Four) منتشر شده است. آقای برنت اندرو (Brent Andrew) یکی از نویسندگان کامیک شرکت مارول طی مصاحبه و گفت و گویی که با مدیران بلند رده شرکت دیزنی داشت اطلاعاتی جدید در مورد آینده کمپانی فاکس را روشن کرد.

«به نظر می رسد که مدیران کمپانی دیزنی به این نتیجه رسیده اند که فیلم ققنوس سیاه باید آخرین فیلم مارولی کمپانی فاکس باشد. همچنین پس از اتمام ساخت فیلم و بسته شدن قرار داد تمام سازندگان این فیلم باید به دنبال کار جدیدی برای خود باشند چرا که کمپانی دیزنی نیازی به آنان ندارد. همین که قرار داد قطعی گردید تمام شخصیت های فیلم به دنیای سینمایی مارول (Marvel) خواهند پیوست.»

همچنین آقای کوین فجی (Kevin Feige) در مصاحبه ای جداگانه از اضافه شدن شخصیت های فیلم مردان ایکس و چهار شگفت انگیز به دنیای سینمایی مارول گفته بود. از قرار معلوم شخصت ددپول (Deadpool) نیز در فاز چهارم فیلم های دنیای سینمایی مارول به این دنیای سینمایی اضافه خواهد شد. این خبر شاید برای طرفدارانی مانند ما بسیار جذاب و شگفت انگیز به نظر برسد ولی برای سازندگان و کارگردانان کمپانی فاکس یک کابوس به تمام معنی و به معنی بی کار شدنشان است.

تا کنون خبری مبنی بر زمان قطعی بسته شدن قرار داد منتشر نشده است ولی با توجه به شایعات این قرار داد قریب الوقوع است.

منبع:

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات