بازی‌ سازان ایرانی در رویداد دیجیتال دراگونز لهستان

بازی‌ سازان ایرانی در رویداد دیجیتال دراگونز لهستان

حسام نجاتی ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ دیدگاه ها

انستیتو ملی بازی‌ سازی در راستای تحقق شعار «بازی ایرانی، رویکرد جهانی» و جهت انتقال تجربیات جهانی صنعت گیم به بازی‌ سازان داخلی، فعالان این صنعت در پلتفرم کامپیوترهای شخصی را به رویداد دیجیتال دراگونز اعزام می‌کند. همراه گیمر باشید.

 

مهلت ارسال آثار به «جایزه گیمیستان ۲۰۱۸» یک هفته تمدید شد
به‌ دلیل پیام‌ ها و درخواست‌ های مکرر بازی‌ سازان برای تمدید مهلت ارسال آثار، مهلت ارسال آثار به دومین دوره رویداد Tehran Game Convention جهت رقابت در جایزه گیمیستان، تا هفتم اردیبهشت ماه تمدید شد. تاکنون حدود ۶۰ بازی از کشورهای ایران، هند، پاکستان، ترکیه، قزاقستان، ارمنستان، بحرین و مصر جهت حضور در نخستین دوره جایزه گیمیستان دریافت شده است. این هفت کشور در منطقه فرضی گیمیستان هستند که مجموعا ۳۳ کشور را شامل می‌شود.

 

دومین دوره مسابقات ساخت بازی‌ های رایانه‌ ای
دوره دوم مسابقات ساخت بازی‌ های رایانه‌ ای ویژه دانش آموزان پایه پنجم، ششم و دوره اول و دوم متوسطه قرار است بیست و یکم اردیبهشت امسال توسط آموزش و پرورش منطقه ۲ با همکاری موسسه واله و بنیاد ملی بازی‌ های رایانه‌ای در دبیرستان پسرانه واله (شعبه دریاچه چیتگر) برگزار شود.

 

۳۱ کنفرانس و کلاس تخصصی رویداد بین‌المللی TGC 2018 نهایی شد
در بخش سخنرانی‌ها نیز تاکنون حضور ۲۶ سخنران خارجی قطعی شده است. این سخنرانی‌ها در ۵ بخش اصلی تجاری، تولید، فناوری، هنری و طراحی بازی قطعی شده است و به‌ زودی اسامی سایر سخنرانان نیز اعلام می‌شود. قرار است در رویداد امسال ۸۰ سخنرانی برگزارشده که پیش‌ بینی می‌شود ۵۰ سخنرانی توسط سخنرانان بین‌ المللی ارائه شود.

منبع:

KHABARONLINE

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها