ویدیو: استراتژی‌های پیشرفته در مبارزات بازی God of War

ویدیو: استراتژی‌های پیشرفته در مبارزات بازی God of War

احمد هاتفی ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ دیدگاه ها

استودیو Santa Monica در جدیدترین اخبار بازی God of War تریلری را منتشر کرده که در آن گیمرها به آشنایی با برخی استراتژی ها و تکنیک های پیشرفته مبارزات بازی می پردازند. با گیمر همراه باشید.

 

در سری بازی های خدای جنگ همیشه شاهد این بوده ایم که راه های مختلفی برای کشتن دشمنان وجود داشته و گیمر با ارتقای شخصیت و سلاح هایش نیز می توانست از حرکات بیشتری برای جذاب تر کردن بازی استفاده کند و همچنین دشمنان را به شکل چشم نوازتری سقط کند.

استودیو سانتا مونیکا تریلری را عرضه کرده است که در آن گیمرها به فراگیری استراتژی های پیشرفته در مبارزات می پردازند.

پس از عرضه ی موفق این بازی، استودیوی توسعه دهنده همچنان در حال انتشار ویدیوهایی است که با آموزش و معرفی برخی ویژگی های کلیدی این نسخه، هواداران را هر چه بیشتر و بهتر برای تجربه ی این بازی آماده می کنند.

راوی و مفسر این ویدیو دو تن از طراحان ارشد استودیو سانتا مونیکا یعنی Vincent Napoli و Mihir Sheth به عهده دارند.

طی آن، مخاطبان با برخی از استراتژی های خاص مبارزه همچون پر کردن و استفاده از نوار Stun توسط ضربات دست (نواری که در قسمت زیر نوار سلامتی دشمنان قرار دارد)، تیرهای آترئوس و برخی دیگر از حرکات که به بازیکنان اجازه ی استفاده از ضربات تمام کننده را می دهد، آشنا می شوند.

همچنین در این ویدیو به سلاح جدید کریتوس نگاهی انداخته شده است و می بینیم که برای کشتن دشمنان ابتدا کریتوس آن ها را به یخ تبدیل می کند و سپس با حرکات مختلف جانشان را می گیرد.

قطعا حرکات این تبر رفته رفته افزایش می یابد و گیمر با ارتقای آن می تواند کمبوهای جدید را روی دشمنان پیاده سازی کند.

در کنار این ها، برخی استفاده های درست از حملات آترئوس، استفاده از ضربات و قدرت های ویژه (به اصطلاح بازی Runic Attacks) و بعضی دیگر از تکنیک های مبارزه را نیز در طول این ویدیوی دیدنی مشاهده خواهید کرد.

در ادامه می توانید تریلر جدید بازی خدای جنگ را تماشا کنید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها