ویدیو: ترول‌های غول‌پیکر، دشمنان جدید کریتوس

ویدیو: ترول‌های غول‌پیکر، دشمنان جدید کریتوس

احمد هاتفی ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ دیدگاه ها
ویدیو: ترول‌های غول‌پیکر، دشمنان جدید کریتوسReviewed by احمد هاتفی on Apr 18Rating:

به تازگی ویدیویی از بازی God of War منتشر شده است که دشمنان جدید کریتوس را که ترول نام دراند را به تصویر می کشد و همچنین کوری بارلوگ توضیحاتی را در این باره ارائه می دهد. با گیمر همراه باشید.

 

در سری خدای جنگ همیشه شاهد موجودات ریز و درشت بوده ایم که هر کدام طوری جلوی کریتوس را گرفته اند اما غافل از اینکه کریتوس خدایی است در قالب یک انسان.

در جدیدترین نسخه مجموعه God of War شاهد این هستیم که دیگر بازی در یونان جریان ندارد و به همین دلیل باید شاهد دشمنان جدید باشیم که ویژگی های متفاوتی دارند.

ترول ها موجودات غول آسایی هستند که در بازی God of War زیاد هستند. تریلر جدید بازی نیز به این موجودات پرداخته و کوری بارلوگ نیز در این ویدیو توضیحاتی را اعلام می کند.

Cory Barlog, God Of War ,Kratos,Santa Monica , Sony ,پلی استیشن, پلی استیشن 4

در این ویدیو کارگردان بازی به همراه «رافائل گرازتی»، سرپرست طراحان کاراکتر‌های بازی و «جیسون مک دونالد»، طراح ارشد بخش گیم پلی توضیحاتی را درباره اینکه ترول ها چه موجوداتی هستند و چگونه به مبارزه می پردازند، ارائه می کنند.

نکته جالب درباره ترول ها این است که آن ها شبیه به هم نیستند، بلکه هر یک موجودات منحصر به فردی هستند که نام و سبک مبارزات مختص به خود را دارند. حتی خبرنگاری که این مصاحبه را نوشته اعلام کرده است که سخنان جیسون مک دونالد کاملا درست است و زمانی که برای اولین بار با یک ترول مبارزه کرده، به شدت از حملات همه جانبه ترول که هر زاویه ای را پوشش می داد، به وحشت افتاده و تصمیم گرفته کار زیادی انجام ندهد و تنها تبر را به سوی ترول پرتاب کند.

او در ادامه گفته است که عادت کردن به حرکات و سبک مبارزاتی کریتوس به کمی زمان نیاز دارد و این واقعا سرگرم کننده است.

بازی God of War در تاریخ ۳۱ فروردین بطور انحصاری برای پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها