ویدیو: روند ساخت موسیقی بازی God of War

ویدیو: روند ساخت موسیقی بازی God of War

احمد هاتفی ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ دیدگاه ها
ویدیو: روند ساخت موسیقی بازی God of WarReviewed by احمد هاتفی on Apr 16Rating:

مک کریری، آهنگساز بازی God of War در جدیدترین ویدیوی این عنوان توضیحاتی را درباره روند ساخت موسیقی های بازی داده است. با گیمر همراه باشید.

 

سری God of War همیشه از موسیقی های حماسی بی نظیری بهره برده است و یکی از ارکان مهم موفقیت این مجموعه نیز به حساب می آید.

حال شاهد این هستیم که تا چند روز دیگر نسخه جدید این مجموعه منتشر خواهد شد و در همین راستا هر روز اخبار جدیدی ارائه می شود. در جدیدترین ویدیویی که از این بازی منتشر شده شاهد صحبت های آهنگساز بازی هستیم.

«بری مک کریری»، آهنگساز بازی God of War، صحبت هایی را در مورد حال و هوای موسیقی های بازی و نحوه ساختشان ارائه می کند. اگر اهل سینما و تلویزیون باشید، قطعا بری مک کریری را با ساخت آهنگ سریال های Outlander، سریال The Walking Dead، سریال Black Sails و سریال و بازی ویدیویی Defiance می شناسید.

حال وی به کریتوس و افسانه های نورس پیوسته تا به واسطه موسیقی هایش تجربه ای نفس‌گیر را در دسترس کاربران قرار بدهد.

اگر حساب Spotify داشته باشید نیز می توانید از همین حالا موسیقی های بازی God of War را گوش کنید. طی این ویدیو منتشر شده شاهد صحبت های مک کریری در مورد بعضی از آهنگ های پس زمینه شخصیت کریتوس هستیم که در پروسه ساختشان، سازنده چقدر دقیق و فنی عمل کرده است و هر کدام از موسیقی ها از فلسفه عمیقی در ساختشان استفاده شده است.

همچنین توضیح داده می شود که برای ساخت آهنگ مخصوص شخصیت کریتوس سعی شده است تا انقلابی میان آهنگ های این شخصیت ایجاد شود.

در جریان موسیقی مخصوص شخصیت کریتوس، شاهد شک و آسیب پذیری این شخصیت و سایر موارد هستیم که در پروسه پیشرفت شما در بازی، تغییر می کند و این تغییرات با توجه به حس و حال شخصیت، طراحی شده اند.

این موارد برای سایر شخصیت های دنیای بازی نیز وجود دارد و رفته رفته با رشد شخصیت آن ها، شاهد تغییراتی در موسیقی مخصوصشان هستیم.

بخش هایی از این ویدیو که از بازی گرفته شده اند بر روی پلی استیشن ۴ پرو انجام شده است. در ادامه می توانید تریلر جدید بازی خای جنگ را تماشا کنید.

بازی God of War در تاریخ ۳۱ فروردین عرضه خواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها