شایعه: Doom 2 در نمایشگاه E3 2018 معرفی خواهد شد

شایعه: Doom 2 در نمایشگاه E3 2018 معرفی خواهد شد

احمد هاتفی ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ دیدگاه ها

به تازگی اخباری از سوی کمپانی بتسدا فاش شده است که طرفداران بازی DOOM را به انتشار نسخه دوم آن امیدوار کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

DOOM یکی از سری بازی های شوتر است که هیجان و سرعت بالایی دارد و جدیدترین نسخه آن برای کنسول های نسل هشتمی عرضه شده بود.

در جدیدترین اخبار بازی DOOM نیز عوامل وبسایت DualShockers مصاحبه ای را با پیت هاینز، معاون ارشد بخش بازاریابی کمپانی بتسدا (Bethesda)، گفت و گویی انجام داده اند و در جریان این گفت و گو، وی اشاره هایی به نسخه بعدی بازی DOOM داشته است.

پیت هاینز در بخشی از صحبت های خود گفته:

«من نمی توانم اطلاعاتی به شما بدهم که بتوانید تاریخ عرضه و بازی هایی که آن ها را معرفی خواهیم کرد حدس بزنید. تنها می توانم بگویم که ما موارد زیادی را برای نمایشگاه E3 2018 آماده کرده ایم.»

اما تا به حال از سخنان وی چیزی دستگیرمان نشده است. قسمتی که جای کلی بحث دارد، این است که وی از کلمه Hell on Earth استفاده کرده که بسیاری از شایعات را ایجاد کرده است.

همانطور که گفته شد DOOM مجموعه بسیار ریشه داری است و در سال ۱۹۹۴ عنوانی با نام DOOM II: Hell on Earth منتشر بود و شاید اشاره پیت هاینز هم به این عنوان بوده است که باید منتظر نسخه جدیدش باشیم.

پیت هاینز در انتهای مصاحبه خود نیز اعلام کرد:

ما موارد بسیاری را در نظر گرفته ایم که هواداران از آن ها خوشحال خواهند شد.

به عنوان پیام اولیه، این موارد ترکیب چیزهایی هستند که در تمامی سبک ها و دسته های بازی قرار دارند. به عبارتی تنها شاهد یک بازی یا یک سبک خاص نخواهیم بود. در تمامی سبک ها مواردی را آماده کرده ایم و امیدواریم تمامی کاربران بتوانند موارد مورد علاقه خود را پیدا کنند.»

بتسدا کنفرانس خود را در تاریخ ۲۰ خرداد طی مراسم E3 2018 برگزار خواهد کرد.

منبع:

Gamepur

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها