بازی Darksiders 3 در نمایشگاه E3 2018 حضور نخواهد داشت

بازی Darksiders 3 در نمایشگاه E3 2018 حضور نخواهد داشت

احمد هاتفی ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ دیدگاه ها

کمپانی بازی سازی THQ Nordic در اخبار جدیدی اعلام کرده است که در نمایشگاه E3 امسال حاضر نخواهد شد و به دنبال آن طبیعتا شاهد بازی هایی مثل Darksiders 3 در این رویداد نخواهیم بود. با گیمر همراه باشید.

 

سال گذشته بود که سومین نسخه از سری محبوب Darksiders معرفی شد و طرفداران روز به وز تشنه تر برای انتشار اخباری درباره آن هستند.

با توجه به این که یک ماه دیگر رویداد E3 2018 آغاز خواهد شد و کمپانی ها و استودیوهای بازی سازی از حضر خود در این نمایشگاه بزرگ خبر می دهند، کمپانی THQ Nordic طی بیانیه ای عجیب و غریب از غایب بودنش خبر داده است.

کمپانی THQ Nordic در سال گذشته دو عنوان Darksiders III و Biomutant را معرفی کرده و بنا بر اخا جدید نباید انتظار حضور این بازی ها در نمایشگاه باشیم.

مسئولان THQ Nordic گفته اند که قصد دارند به جای شرکت در E3، در خانه بنشینند، مسابقات جام جهانی فوتبال را تماشا کنند و هر از چند گاهی اخبار صنعت گیم را دنبال کنند! همچنین در جدیدترین پیام اعضای این شرکت به برگزاری کنفرانس مطبوعاتی شرکت Devolver Digital اشاره شده؛ کنفرانسی که بدون شک مثل پارسال، مراسم باشکوهی خواهد بود.

شرکت THQ Nordic درباره غیبتش در نمایشگاه E3 می گوید:

«از اینکه باید بگوییم که قرار نیست حتی لحظه ای از این رویداد بزرگ ورزشی را از دست بدهیم بسیار متاسفیم. با این حال، ما در خانه هایمان می نشینیم، فوتبال تماشا می کنیم و به جای اینکه میزبان مراسمی باشیم، یکی-دو کنفرانس ویدیویی جذاب را (با نگاهی ویژه به شرکت Devolver) از طریق توییچ تماشا می کنیم.

از اخبار اخیر کمپانی THQ Nordic می توان به مورد زیر اشاره کرد:

  • خریداری کمپانی Koch Media در اوایل سال ۲۰۱۸
  • خریداری کمپانی Volition
  • سازنده‌ی بازی Saints Row، دوباره زیر نظر THQ اداره خواهد شد.
  • کمپانی ۴A Games زیر نظر THQ اداره خواهد شد و سری Metro را هم در اختیار THQ Nordic قرار داد.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها