اطلاعات DLC جدید بازی Destiny 2

اطلاعات DLC جدید بازی Destiny 2

احمد هاتفی ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ دیدگاه ها
اطلاعات DLC جدید بازی Destiny 2Reviewed by احمد هاتفی on Apr 13Rating:

استودیو بانجی در اخباری اطلاعاتی را درباره بسته الحاقی جدید بازی Destiny 2 منتشر کرده و تاریخ انتشار آن را نیز اعلام کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

در تازه ترین اخبار بازی دستینی ۲ بسته الحاقی دوم معرفی شده و تاریخ انتشار آن نیز اعلام شده است. این بسته الحاقی Warmind نام دارد. البته معرفی کامل این دی ال سی از طریق یک لایو استریم در تاریخ ۴ اردیبهشت انجام خواهد شد.

در کنار معرفی و انتشار دومین بسته الحاقی بازی Destiny 2، شاهد برگزاری فصل سوم بازی Destiny 2 خواهیم بود (البته قبل از عرضه بسته الحاقی، فصل سوم در دسترس قرار می گیرد).

استودیو بانجی (Bungie) با انتشار یک عکس، لیست برنامه های خود برای فصل سوم و همچنین فصل چهارم را اعلام کرده است.

Destiny 2,Destiny,Bungie,Activision, Warmind ,بسته الحاقی دوم بازی Destiny 2,تاریخ انتشار بسته الحاقی دوم بازی Destiny 2

لیست برنامه ها:پ

  • رنکینگ فصلی بخش Crucible
  • اضافه شدن بازی‌های Private
  • پشتیبانی از انتخاب چند Emote برای شخصیت خود
  • در فصل سوم، بازیکنان می توانند منتظر رویدادهای فصلی نیز باشند.

در نهاین اعلام شده است که در فصل سوم، شاهد یک سری تغییرات در روند بخش Crucible (بخش چند نفره رقابتی بازی Destiny 2) خواهیم بود.

از این به بعد گیمرها می توانند در Matchmaking بازی از تمامی نقشه های بازی Destiny 2 (نقشه های دو بسته الحاقی بازی و نقشه های اصلی) استفاده کنند و نیازی نیست آن ها را خریداری کرده باشند، ولی در بازی های Private، برای تجربه ی نقشه های بسته های الحاقی حتما باید آن ها را خریداری کرده باشند.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها