رییس Xbox بازی God of War را ستایش کرد

رییس Xbox بازی God of War را ستایش کرد

احمد هاتفی ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ دیدگاه ها
رییس Xbox بازی God of War را ستایش کردReviewed by احمد هاتفی on Apr 13Rating:

رییس ایکس باکس آقای فیل اسپنسر در اخبار تازه به تمجید از کمپانی سونی و بازی God of War پرداخته است. با گیمر همراه باشید.

 

این روزها بیشتر اخبار دنیای بازی معطوف به بازی God of War شده و تنها یک هفته تا انتشار این عنوان باقی مانده و نقد و بررسی های آن نیز از سوی سایت های معتبر جهان عرضه شده است که نوید یک بازی شاهکار را می دهند.

در این بین نمرات بازی هم بسیار عالی هستند و تقریبا تمامی سایت ها و منتقدین نمره کامل را به بازی داده اند. در بین تمجید کنندگان بازی God of War شخصی به چشم می خورد که مهر تایید را بر پیکره متای بازی می کوبد.

فیل اسپنسر که رییس کنونی ایکس باکس باکس می باشد در توییت جدیدی از کمپانی سونی و بازی God of War تمجید و تعریف کرده است.

متن توییت فیل اسپنسر:

«تبریک به سونی سانتا مونیکا و یوشیدا بابت God of War و نقدها و امتیازهایی که دریافت کرده. کار بزرگی انجام دادید و به نظر می رسد با اتفاق ویژه ای برای این سری طرف هستیم.»

یوشیدا نیز در جواب این توییت از فیل اسپنسر تشکر کرده است.

البته این بار اول نیست که اسپنسر به تمجید سونی پرداخته است. برای مثال در زمان انتشار بازی Horizon: Zero Dawn نیز شاهد تبریک هایی از سوی وی برای سونی بودیم.

فیل اسپنسر در ادامه درباره جنگ های بین کنسولی حرف زده و گفته است که این بحث ها بی حاصل هستند و کارکنان هر دو کمپانی انسان هایی فرهیخته و شریف هستند که شیفته بازی کردن هستند.

بازی God of War در تاریخ ۳۱ شهریور منتشر خواهد شد و بطور انحصاری در اختیار کاربران پلی استیشن ۴ خواهد بود.

برای مطالعه نقدهای بازی می توانید به این مطلب مراجعه کنید.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها