ویدیو: موسیقی متن بازی Detroit: Become Human

ویدیو: موسیقی متن بازی Detroit: Become Human

احمد هاتفی ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ دیدگاه ها

Detroit: Become Human یکی از انحصاری های مورد انتظار پلی استیشن ۴ است که به تازگی ویدیویی درباره روند ساخت موسیقی های متن بازی منتشر شده است. با گیمر همراه باشید.

 

موسیقی یکی از المان های موفقیت یک اثر می باشد که هرچه به فضا و داستان فیلم یا بازی ویدیویی نزدیک باشد بهتر می تواند باعث موفقیت یک مجموعه شود.

Detroit: Become Human یک عنوان تاریک است که رابطه بین ربات ها و انسان ها را نشان می دهد. حال کمتر از ۲ ماه به انتشار بازی باقی مانده و امروز شاهد انتشار ویدیویی درباره پشت صحنه ساخت موسیقی بازی هستیم.

همانطور که می دانید که در Detroit Become Human با سه شخصیت اصلی با نام های «کانر، کارا و مارکوس» روبرو خواهیم شد که هر کدام درگیر ماجرای متفاوتی می شوند. نکته اصلی اینجا است که سازندگان بازی، برای هر خط داستانی موسیقی جداگانه ای در نظر گرفته است که توسط آهنگسازان مختلفی اجرا می شود.

به عبارت بهتر، برای اینکه داستان هر کدام از کاراکترها به بهترین شکل ممکن روایت شود، برای هر شخصیت، آهنگساز مجزایی به کار گرفته شده است و تریلر زیر شما را با فضا و کلیت موسیقی حاکم بر هر کدام از خطوط داستانی، آشنا خواهد کرد.

«نیما فخرآرا»، آهنگسازی بخش مربوط به شخصیت کانر را بر عهده دارد و «فلیپ شپرد و جان پازانو» نیز به ترتیب روی موسیقی متن داستان های کارا و مارکوس کار می کنند.

بازی Detroit Become Human در تاریخ ۴ خرداد به طور انحصاری بر روی پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها