رویدادهای جدید بازی GTA Online

رویدادهای جدید بازی GTA Online

احمد هاتفی ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ دیدگاه ها
رویدادهای جدید بازی GTA OnlineReviewed by احمد هاتفی on Apr 12Rating:

استودیو Rockstar در جدیدترین اخبار بازی GTA Online جزئیات رویدادهای این هفته را به همراه تخفیفات مختلف منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

راک استار هفته پیش رو را «هفته قاچاق» در بازی GTA Online نامگذاری کرده است.

در همین راستا می توانید پول و RPهایی که از طریق ماموریت های Gunrunning Sell به دست می آورید دو برابر کنید. همچنین از همین تاریخ، می توانید دریافتی هایتان (پول و RP) از مسابقات Target Assault را دو برابر کنید.

این ماه نیز مسابقات Target Assault به بازی GTA Online اضافه شده است که در آن یک مسابقه ی رانندگی با چاشنی تیراندازی و جنگ را تجربه می کنید.

برای خرید خودروهای مختلف در بازی، آپگریدهای متنوع و خرید و فروش در زمینه های مختلف فروشگاه های Warstock Cache و Carry store تخفیفاتی را ارائه خواهند داد.

در ضمن از ۲۷ فروردین فروردین شاهد تخفیف ۲۵ درصدی فروشگاه Legendary Motorsport در قیمت خودروهای Pfister Neon و Overflod Autarch خواهیم بود.

مسابقات Premium این هفته The Loop خواهد بود و چالش Time Trial هفته ی قاچاق در منطقه Great Ocean Highway جریان خواهد داشت. طبق معمول، کسانی که در Premium Race، اول تا سوم شوند پول دریافت خواهند کرد و باقی شرکت کنندگان، امتیاز RP (که سه برابر خواهد شد) دریافت خواهند کرد.

همچنین اعلام شده است که در بخش Time Trial، با توجه به زمانی که کاربران ثبت کنند، پول و RP دریافت خواهند کرد.

حالت جدید بازی GTA Online نیز هفته بعد رونمایی خواهد شد. این حالت The Vespucci Job نام دارد. در این حالت کاربران باید با استفاده از ماشین های Little Weeny Issi Classic از دست ماموران پلیس فرار کنند.

کمپانی راک استار همچنین در هفته ی پیش‌رو، وسایل نقلیه ی جدیدی را برای بازی منتشر خواهد کرد. ماشین هایی همچون Vapid Flash GT و بالگردهایی همچون Sea Sparrow.

GTA Online همان بخش چندنفره بازی GTA V می باشد که راک استار هر هفته با انتشار جزئیاتی از آن پشتیبانی می کند.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها