اطلاعات درجه سختی‌های بازی God of War

اطلاعات درجه سختی‌های بازی God of War

احمد هاتفی ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ دیدگاه ها
اطلاعات درجه سختی‌های بازی God of WarReviewed by احمد هاتفی on Apr 12Rating:

همانطور که قبلا اعلام شده بود بازی God of War دارای ۴ درجه سختی خواهد بود که سونی امروز اطلاعاتی بیشتری را در این مورد ارائه داده است. با گیمر همراه باشید.

 

بازی God of War از هر زمان دیگری نزدیک به زمان عرضه اش است و در این بین سونی و استودیو سانتا مونیکا اطلاعات را رفته رفته فاش می کنند.

اگر نسخه های قبلی God of War را تجربه کرده باشید حتما خبر دارید که در این مجموعه ۳ حالت سختی وجود داشت که رفته رفته مراحل بازی را سخت تر می کردند و مبارزات دشوارتر می شدند.

در جدیدترین نسخه این سری نیز شاهد این درجه بندی هستیم اما این بار ۴ درجه وجود خواهد داشت.

در ضمن اعلام شده است اگر شخصی بخواهد صرفا از داستان لذت ببرد و علاقه ای به چالش خیلی زیاد نداشته باشد، می تواند بازی را روی اولین درجه سختی تجربه کند و افرادی هم که دوست دارند حسابی توانایی هایشان به چالش کشیده شود، می‌توانند بازی را روی آخرین درجه سختی بازی کنند.

در ادامه می توانید جزییات بیشتر درباره چهار درجه سختی بازی را بخوانید:

  • درجه Give Me A Story: این درجه ساده ترین گزینه در بازی است که برای افرادی مناسب خواهد بود که به دنبال چالش خاصی در گیم پلی نیستند و صرفا می خواهند از داستان بازی لذت ببرند. البته که قرار نیست مبارزه های بازی مسخره به نظر برسند، اما در این حالت، بازی خیلی شما را به خاطر اشتباهاتتان در مبارزات مجازات نمی کند و می توانید با وجود اشتباه ها جان سالم به در ببرید.
  • درجه Give Me A Balanced Experience: این حالتی است که سونی آن را به بازیکنان در ابتدای بازی پیشنهاد می دهد. همانطور که از نام این حالت هم مشخص است، همه چیز در آن حالتی متعادل دارد و بازی، نه زیادی ساده خواهد بود و نه زیادی سخت.
  • درجه Give Me A Challenge: در این حالت با یک بازی نسبتا سخت رو‌برو خواهیم بود و برای افرادی مناسب است که بازی های اکشن زیادی تجربه کرده اند و نسخه های پیشین این سری را هم در درجات سختی بالا به پایان رسانده اند.
  • درجه Give Me God of War: این مورد سخت ترین درجه در بازی است؛ البته نه اینکه بازی حالتی ناعادلانه داشته باشد و دشمنان به شکلی نامعقول قوی شده باشند؛ بلکه در این حالت، جای کوچک ترین اشتباهی برای مخاطب در نظر گرفته نشده است و هوش مصنوعی دشمنان در بالاترین حد قرار دارد. همچنین در نظر داشته باشید که برخلاف حالت های قبلی، پس از شروع بازی در این درجه سختی، دیگر امکان تغییر سختی بازی در وسط آن را نخواهید داشت و اگر حس کردید که بازی بیش از حد سخت است، باید یک بازی جدید را از ابتدا روی درجه سختی پایین تری شروع کنید.

علاوه بر معرفی درجه های سختی بازی، سونی اطلاعاتی را نیز درباره تنظیمات جلوه های بصری بازی داده است.

بر این اساس بازیکنان در بازی God of War، این شانس را دارند که HUD را هم به شکل دلخواه تنظیم کنند؛ برای مثال در یک حالت، تمام موارد در نظر گرفته شده برای HUD روی صفحه نمایش داده می شوند و شاهد جزییات زیادی هستیم.

در حالت دیگر، حداقل موارد HUD نمایش داده می شوند و این، باعث می شود تا از شلوغی صفحه کاسته شود و در عوض، کاربر بتواند محیط های بازی را بهتر مشاهده کند. در یک حالت دیگر هم خود بازیکن می تواند انتخاب کند که چه چیز‌هایی از HUD نمایش داده شوند و کدام موارد مخفی باشند.

این امکان مخصوصا برای افرادی که قصد استریم کردن بازی را دارند، مناسب خواهد بود و آن‌ها می توانند با غیرفعال کردن جزییات اضافی HUD، صفحه نمایش خلوت تری داشته باشند.

بازی God of War در تاریخ ۳۱ شهریور بطور انحصاری برای پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد. همچنین از اینجا می توانید نمرات بازی را مشاهده کنید.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها