اطلاعاتی درباره حضور سم فیشر در بازی Ghost Recon: Wildlands

اطلاعاتی درباره حضور سم فیشر در بازی Ghost Recon: Wildlands

احمد هاتفی ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ دیدگاه ها
اطلاعاتی درباره حضور سم فیشر در بازی Ghost Recon: WildlandsReviewed by احمد هاتفی on Apr 10Rating:

کمپانی Ubisoft در اخبار جدیدی اطلاعاتی را درباره حضور سم فیشر (شخصیت اصلی سری بازی های Splinter Cell) ارائه داده است. با گیمر همراه باشید.

 

همانطور که می دانید بازی Ghost Recon: Wildlands یکی از عناوین موفق یوبیسافت در زمینه شوتر بوده و تا به حال هم توانسته فروش خوبی را داشته باشد.

یوبیسافت در اخبار حیرت انگیزی اعلام کرده است که شخصیت اصلی سری بازی های Splinter Cell در بازی Ghost Recon: Wildlands نیز حضور خواهد داشت و با وی ۴ عملیات ویژه را پشت سر خواهیم گذاشت.

یوبیسافت اعلام کرده است که اولین عملیات با حضور سم فیشر در تاریخ ۲۱ آغاز خواهد شد. همچنین بازی Ghost Recon: Wildlands از تاریخ ۲۳ الی ۲۶ فروردین رایگان خواهد بود.

 

رویداد اول در تاریخ ۲۱ فروردین آغاز خواهد شد و کاربران به محض ورود به بازی و اتصال به اینترنت، از محتوایی که این رویداد برای بخش اصلی و قسمت Ghost War PvP ارائه می کند باخبر خواهند شد. به لطف این رویداد، یک مرحله جدید به بخش Player Vs. Enemy اضافه می شود، جایی که بازیکنان در کنار سم فیشر، به یک ماموریت سری در بولیوی اعزام می شوند.

 

چالش های Player vs. Enemy هم به صورت تک نفره و هم چندنفره تا حداکثر ۴ نفر، قابل بازی هستند ولی در این رویداد، در هر صورت که وارد این بخش شوید، سم‌ فیشر همراهتان خواهد بود.

طبق گفته کمپانی یوبیسافت، این ماموریت در شب به وقوع می پیوندد؛ در نتیجه به لطف حضور سم فیشر، این ماموریت می تواند یک تجربه خاطره انگیز برای هواداران مجموعه Splinter Cell به ارمغان بیاورد.

 

بعد از این که ماموریت اول به پایان برسد، دوربین های معروف دید در شب فیشر به کاربران به عنوان پاداش، اعطا خواهد شد. به نقل از یوبیسافت، این هدیه فقط در صورتی به کاربران اعطا می ‎شود که بتوانند چالش ویژه این رویداد (که در تاریخ ۲۶ فروردین به پایان می رسد) را با موفقیت به پایان برسانند.

همچنین یک بسته ویژه تجهیزات از مجموعه Splinter Cell به قسمت تک نفره بازی Ghost Recon: Wildlands اضافه خواهد شد؛ بسته ای که شامل سلاح های سرد و گرم معروف این مجموعه می شود.

کسانی که تا به حال بازی Ghost Recon: Wildlands تجربه نکرده اند، می توانند این بازی را از تاریخ ۲۳ تا ۲۶ فروردین به صورت کاملا رایگان انجام دهند. این حالت برای دارندگان PS4، Xbox One و PC خواهد بود. در این حالت رایگان تمامی بخش های Ghost War ،Special Operation و Predator Mission در دسترس خواهند بود.

منبع:

AOTF

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها