بازی Frostpunk در انحصار PC نخواهد بود

بازی Frostpunk در انحصار PC نخواهد بود

احمد هاتفی ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ دیدگاه ها
بازی Frostpunk در انحصار PC نخواهد بودReviewed by احمد هاتفی on Apr 10Rating:

استودیو ۱۱Bit اعلام کرده است که بازی Frostpunk در انحصار رایانه های شخصی نخواهد بود و برای سایر پلتفرم ها هم عرضه خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

Frostpunk جدیدترین ساخته استودیو بیت ۱۱ می باشد که در کارنامه ی خود بازی های موفق چون This War of Mine را دارد.

در جریان رویداد PAX East 2018، سایت DualShockers با مدیر بازاریابی استودیو ۱۱Bit مصاحبه ای داشته باشد و وی در این مصاحبه انتشار بازی برای کنسول‌ها را هم تایید کرد.

وی در پاسخ گفته است:

«ما در حال حاضر روی نسخه های کنسولی بازی هم کار می کنیم که شاید تا پایان سال این نسخه ها هم منتشر شوند.»

البته سازندگان اعلام کرده اند که بازی Frostpunk برای کار با موس و کیبورد بهینه شده است و آن ها در تلاش هستند تا بهترین تجربه را برای کاربران کنسولی نیز ارائه دهند.

 

همچنین طبق اعلام زاجاکوفسکی (مدیر بازاریابی استودیو  ۱۱Bit)، منظور از کنسول ها در حال حاضر ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ است و زمانی که از وی در مورد احتمال انتشار بازی روی سوییچ سوال شد، اعلام کرد که استودیو هنوز تصمیمی در این مورد نگرفته است و به دلیل سختی هایی که انتشار بازی روی سخت افزار سوییچ دارد، فعلا در این مورد دچار تردید است.

11Bit,Frostpunk,PAX East 2018,PS4,Xbox One,تاریخ انتشار بازی Frostpunk,نسخه کنسولی بازی Frostpunk

پس اولویت سازندگان در شرایط فعلی PS4 و Xbox One است ولی شاید در آینده شاهد انتشار بازی روی سوییچ هم باشیم.

بازی Frostpunk در حال و هوایی بسیار سرد جریان دارد که در آن، شما باید با گرفتن تصمیم های درست جان شهروندانتان را نجات دهید.

همانند بازی This War of Mine، در این بازی هم در موقعیت های سختی برای تصمیم گیری قرار خواهید گرفت. این بازی قرار است در تاریخ ۴ اردیبهشت برای کامپیوتر منتشر شود و باید منتظر ماند و دید که چه زمانی اطلاعات تکمیلی از زمان انتشار بازی روی کنسول ها منتشر خواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها