فارکرای ۵ همچنان در صدر چارت انگلستان

فارکرای ۵ همچنان در صدر چارت انگلستان

احمد هاتفی ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ دیدگاه ها

بازی Far Cry 5 که جدیدترین نسخه این مجموعه می باشد، در دومین هفته عرضه اش توانسته صدر چارت بازی های پرفروش کشور انگلیس را بازهم بنام خود ثبت کند. با گیمر همراه باشید.

 

این هفته شاهد این هستیم که بازی تاه منتشر شده فارکرای ۵ توانسته همانند نسخه های قبل این مجموعه موفق ظاهر شود و آمار خیره کننده ای را در فروشش ثبت کند.

بازی فارکرای ۵ هفته گذشته عرضه شد و توانست صدر چارت بازی های پرفروش انگلستان را در اختیار بگیرد و این هفته هم این جایگاه تغییری نکرده و با قدرت شاهد صدرنشینی این بازی هستیم.

در جایگاه دوم شاهد بازی فیفا ۱۸ هستیم که نسبت به هفته گذشته تغییری را شاهد نبوده است.

همچنین بازی Sea of Thieves نیز نسبت به هفته پیش تغییری را نداشته و همان رتبه سوم چارت بازی های پرفروش هفته انگلیس را در اختیار گرفته است.

بازی Forza Motorsport 7 نیز این هفته خیز خوبی برداشته و خود را از رده ۹ هفته پیش، این هفته به جایگاه چهارم رسانده است. PUBG دیگر بازی است که این هفته تغییری نداشته و همان میانه جدول را ازآن خود کرده است.

بازی Call of Duty: WWII که هفته پیش رده ششم را در اختیار داشت این هفته هم همین جایگاه را حفظ کرده است.

عنوان Mario Kart 8 Deluxe که هفته پیش توانسته بود فروش خوبی را بجای بگذارد و در رده ۴ گرفته بود، این هفته ۳ رتبه سقوط داشته و به جایگاه هفتم نزول کرده است.

بازی GTA V که هفته پیش رتبه دهم این چارت را در اختیار گرفته بود این هفته بازهم رشد فروش داشته و توانسته جایگاه هشتم را به نام خود بزند.

بازی Super Mario Odyssey نیز این هفته دو پله صعود داشته و رده نهم را در چارت بازی های پرفروش انگلستان کسب کرده است. در نهایت شاهد قرار گرفتن بازی کرش بندیکوت در رده دهم هستیم که نسبت به هفته گذشته دو رتبه بهبود داشته است.

در ادامه می توانید لیست کامل ۱۰ بازی پرفروش این هفته کشور انگلستان را مشاهده کنید.

  1. Far Cry 5
  2. FIFA 18
  3. Sea of Thieves
  4. Forza Motorsport 7
  5. PUBG
  6. Call of Duty: WWII
  7. Mario Kart 8 Deluxe
  8. GTA V
  9. Super Mario Odyssey
  10. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

 

منبع:

Chart Track

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها