فروش بازی Resident Evil 7 از مرز ۵ میلیون نسخه گذشت

فروش بازی Resident Evil 7 از مرز ۵ میلیون نسخه گذشت

عیسی روح گندم ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ دیدگاه ها

پس از یک سال از انتشار بازی رزیدنت ایول ۷ (Resident Evil) کمپانی کپکام (Capcom) خبر از فروش بیش از ۵ میلیون نسخه می دهد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Resident Evil 7 در ژانویه ۲۰۱۷ با تحسین منتقدان از گرافیک تا روایت، منتشر شد. با گذشت یک سال از انتشارش کپکام اعلام کرد که بیش از ۵.۱ میلیون نسخه از این بازی بفروش رسیده است. Resident Evil 7 توانسته بود چندین جایزه مهم از جمله بهترین بازی VR را از ۲۰۱۷ The Game Awards و ۲۰۱۷ Golden Joystick Awards بدست آورد.

بازی Resident Evil 7 برای پلتفرم های Xbox One، PS4 و PC عرضه شده که با توجه به آمار Steamspy حدود ۵۵۰۰۰۰ نسخه آن از طریق Steam فروخته شده است. نسخه قبلی آن یعنی Resident Evil 6 که در سال ۲۰۱۲ منتشر شده بود توانسته بود نزدیک به ۱۰ میلیون نسخه در سراسر جهان به فروش برساند. حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که Resident Evil 7 خواهد توانست به رکورد نسخه قبلی خود برسد یا نه؟

 

در خبر دیگر از بازی Resident Evil 7 کمپانی کپکام اخیرا یک بروزرسانی برای بازی منتشر کرده است که گرافیک آن را در Xbox One X ارتقا می دهد. اکنون بازی می تواند در حالت ۴K اجرا شود و از ویژگی High Dynamic Range Imaging (تصویربرداری دامنه داینامیک بالا) پشتیبانی کند.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها