هرج و مرج Far Cry 5 در چارت انگلستان آغاز شد

هرج و مرج Far Cry 5 در چارت انگلستان آغاز شد

احمد هاتفی ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ دیدگاه ها

بازی Far Cry 5 در اولین هفته انتشارش خودش توانسته صدر چارت کشور انگلستان را به نام خود بزند و همچنین رکورد جدیدی را هم ثبت کند. با گیمر همراه باشید.

 

پس از انتظارات فراوان این هفته (۲۴ – ۳۱ مارس) شاهد عرضه بازی فارکرای ۵ بودیم که در هفته اول انتشار خودش در کشور انگلستان توانسته صدر چارت بازی های پرفروش این هفته این کشور را ازآن خود کند.

همچنین این عنوان در بین نسخه های مختلف سری فارکرای توانسته رکورد جدیدی را بشکند و خود را به عنوان پرفروش ترین نسخه این مجموعه معرفی کند.

Far Cry 5,Sea of Thieves,PUBG,چارت انگلیس,چارت انگلستان

در رده دوم این هفته (۲۴ – ۳۱ مارس) شاهد بازی فیفا ۱۸ هستیم که نسبت به هفته گذشته ۳ رده صعود داشته و با افزایش ۶۱ درصدی در فروش خود مواجه بوده است.

بازی Sea of Thieves که هفته گذشته صدر این جدول را در اختیار داشت این هفته نیمی از فروش خود را از دست داده و در رده سوم این هفته چارت بازی های پرفروش کشور انگلستان ایستاده است.

Mario Kart 8 Deluxe که یکی از نسخه های موفق این مجموعه محسوب می شود این هفته (۲۴ – ۳۱ مارس) توانسته خود را از رده ۹ به ۴ برساند و ۳۹ درصد افزایش فروش را تجربه کرده است. عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds که این روزها بسیار تب و تاب داغی دارد و نسخه موبایلی آن هم عرضه شده، توانسته باز هم بین ۱۰ بازی پرفروش بیاید و خود را در میانه جدول قرار داده است.

بازی Call of Duty: WWII که هفته پیش به رده ۱۳ام نزول کرده بود این هفته ۷ پله صعود داشته و با رشد فروش ۱۰۰ درصدی توانسته آمار خوبی ر این هفته از خود بجای بگذارد.

عنوان A Way Out هم که هفته پیش عرضه شده بود و در رده دوم این چارت قرار داشت این هفته نتوانسته سیر صعودی را حفظ کند و در نهایت با افت ۶۱ درصدی در فروشش به رده هفتم نزول پیدا کرده است.

Far Cry 5,Sea of Thieves,PUBG,چارت انگلیس,چارت انگلستان

Assassin’s Creed Origins هم که هفته پیش در بین ۱۰ بازی پرفروش قرار نداشت این هفته (۲۴ – ۳۱ مارس) با پله صعود توانسته افت فروش هفته پیشش را جبران کند و به رده هشتم این هفته بسنده کرده است.

بازی Forza Motorsport 7 این هفته در رده نهم ایستاده است. در نهایت شاهد بازی GTA V در رده دهم هستیم که پس از مدت ها چنین رتبه ای را بدست آورده است.

در ادامه می توانید لیست کامل ۱۰ بازی پرفروش این هفته (۲۴ – ۳۱ مارس) چارت انگلستان را مشاهده کنید.

  1. Far Cry 5
  2. FIFA 18
  3. Sea of Thieves
  4. Mario Kart 8 Deluxe
  5. PUBG
  6. Call of Duty: WWII
  7. A Way Out
  8. Assassin’s Creed Origins
  9. Forza Motorsport 7
  10. GTA V

 

بازی های جدید این هفته:

Far Cry 5

در بازی فارکرای ۵ بسیاری از جزئیات در روند بازی تاثیر دارند و همچنین یکی از بزرگترین نقشه های این سری را دارا می باشد که به گیمر اجازه گشت و گذار را می دهد.

بازی در یک منطقه خیالی در منطقه مونتانای آمریکا که Hope County نام دارد جریان پیدا می کند.

داستان بازی یک فرقه مذهبی افراطی را روایت کرده است؛ فرقه ای که رهبری آن برعهده «جوزف سید» است و گیمر، در نقش شخصیت اصلی با همراهی گروهی از مردم محلی، قصد ایستادگی در برابر وی و زیردست هایش را دارد.

در بازی فارکرای ۵ بسیاری از جزئیات جدید هستند و باید کمی بازی را سبک سنگین کنید و سپس وارد دنیای هرج و مرج آن شوید. برای مثال در این عنوان همراهانی خواهید داشت که می توانید به آن ها دستور دهید تا کارهای مختلفی را برایتان انجام دهند.

منبع:

Chart Track

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها