ویدیو: فیلم کوتاه Far Cry 5 منتشر گردید

ویدیو: فیلم کوتاه Far Cry 5 منتشر گردید

امیر پورمحمد ۱۰ فروردین ۱۳۹۷ نظرات

نگاهی به فیلم کوتاه منتشر شده فار کرای (Far Cry 5). با گیمر همراه باشید.

 

چندی پیش یعنی چند روز قبل از انتشار بازی Far Cry 5 شرکت یوبیسافت (Ubisoft) فیلم کوتاهی با محوریت داستانی جدید ترین ساخته اش یعنی قسمت پنجم سری بازی های محبوب Far Cry را منتشر کرد. این تریلر ابتدا در اختیار افراد عضو در سایت آمازون پرایم قرار گرفت ولی اکنون به پس از گذشت چند روز این فیلم به صورت عمومی پخش شده است.

انتشار این فیلم به همراه باز خورد های عمومی مردم و به دست آوردن نمرات عالی توسط منتقدان بازی را چندین برابر جذاب تر کرد.

محوریت داستانی این فیلم کوتاه در مورد اعمال فرقه دروازه بهشت (Eden’s Gate) که در بازی اصلی به عنوان گروه ضد قهرمان معرفی خواهند شد است. فیلم از دیدگاه سه فرد که برای به دست آوردن اطلاعاتی به بخش هوپ کانتری در منطقه مونتانای امریکا سفر کرده اند است. اما قضا بر وقف مراد این سه نفر پیش نرفته و اوضاع برای آنان سخت و سخت تر می شود تا جایی که این سه نفر خود را در حال جنگ با فرقه دروازه بهشت می یابند.

 

این فیلم سی دقیقه ای به صورت لایو اکشن طراحی شده است. از بازی گران معروف این فیلم کوتاه می توان به  کایل گالنر (Kyle Gallner) بازیگر فیلم اسنایپر آمریکایی (American Sniper) اشاره کرد. فیلم اسنایپر آمریکایی روایت کننده داستان معروف ترین اسنایپر جهان یعنی کریس کیل است.

شرکت یوبیسافت در چند ساله گذشته با ترکیب صنعت سینما با صنعت بازی های رایانه ای قدمی عظیم در راه تولید یک ژانر جدید سینمایی به نام ژانر بازی های ویدئویی بر داشته است. ساخت تریلر های سینمایی توسط این شرکت از یک سو و ساخت فیلم های کوتاه و بلد با محوریت داستانی بازی های ویدئویی از سویی دیگر باعث جلو رفتن کار ها برای تولد این ژانر شده اند. بهترین دست آورد یوبیسافت در صنعت سینما می توان به فیلم اسسنز کرید (Assassin’s Creed) اشاره کرد.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات