ویدیو: حرکات گرالت در بازی Soulcalibur 6

ویدیو: حرکات گرالت در بازی Soulcalibur 6

احمد هاتفی ۱۰ فروردین ۱۳۹۷ دیدگاه ها
ویدیو: حرکات گرالت در بازی Soulcalibur 6Reviewed by احمد هاتفی on Mar 30Rating:

چندی پیش بود که سازندگان بازی Soulcalibur 6 اعلام کردند که شخصیت گرالت از بازی ویچر به عنوان کاراکتر مهمان در این بازی حضور خواهد داشت. حال ویدیویی با محوریت حرکات این شخصیت منتشر شده است. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Soulcalibur 6 در مراسم The Game Awards 2017 معرفی شد. این عنوان ساخته کمپانی بندای نامکو می باشد که باز هم سراغ عنوان مبارزه ای رفته است.

چندی پیش بود که سازندگان این بازی اعلام کردند شاهد شخصیت گرالت در بازی به عنوان یک شخصیت قابل بازی خواهیم بود اما از حرکات و کمبوهای وی با خبر نبودیم.

The Withcer,CD Projekt RED,Bandai Namco,Soulcalibur 6, The Game Awards 2017,Geralt,تاریخ انتشار بازی Soulcalibur 6,شخصیت های بازی Soulcalibur 6

حال ویدیویی از بازی Soulcalibur 6 منتشر شده است که حرکات گرالت را به تصویر می کشد و همچنین سازندگان توضیحاتی را درباره وی ارائه می دهند.

همچنین برخی از توسعه دهندگان سری The Witcher از استودیو CD Projekt RED در مورد نحوه پیاده کردن مبارزات گرالت، مخصوصا حملات شمشیر و جادوی وی، در بازی Soulcalibur 6 اطلاعاتی ارائه می دهند.

در کنار گرالت، ۸ کاراکتر‌ دیگر این سری یعنی Ivy ،Zasalamel ،Mitsurugi ،Sophitia ،Kilik ،Nightmare و Xianghua نیز به علاوه چهره تازه ای با نام Groh در بازی حضور پیدا خواهند کرد.

بازی Soulcalibur 6 در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۸ برای PC ،PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

 

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها