ویدیو: تریلرهای فصل آخر بازی Batman: The Enemy Within

ویدیو: تریلرهای فصل آخر بازی Batman: The Enemy Within

احمد هاتفی ۰۴ فروردین ۱۳۹۷ دیدگاه ها

استودیو تل تیل گیمز در اخبار جدیدی تریلرهایی را از فصل پنجم بازی Batman: The Enemy Within منتشر ساخته است که پایان های مختلف بازی را به تصویر می کشند. با گیمر همراه باشید.

 

همانطور که خبر دارید بازی Batman: The Enemy Within یک عنوان اپیزودیک می باشد که اولین فصل آن در سال گذشته عرضه شد و حال شاهد معرفی بیشتر اپیزود نهایی توسط سازندگان نیز هستیم.

استودیو Telltale Games تریلرهایی از اپیزود پنجم و پایانی بازی Batman: The Enemy Within که Same Stitch نام دارد، منتشر کرده است که بخش هایی از پایان داستان بازی، به خصوص پایان داستان جوکر در این مجموعه را به تصویر می کشد.

یکی از اهداف استودیو Telltale Games از انتشار این دو تریلر این بوده است که نشان دهد که بازیکنان در اپیزود پایانی بازی Batman: The Enemy Within امکان تجربه دو خط داستانی و پایان کاملا متفاوت را خواهند داشت و نهایتا می توانند سرانجام کار جان دو (نسخه تل‌تیل گیمز کاراکتر جوکر) را مشاهده کنند که بسته به انتخاب های بازیکنان متفاوت خواهد بود.

بازی Batman: The Enemy Within برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، پی سی، مک، اندروید و iOS در دسترس می باشد و فصل نهایی این عنوان در تاریخ ۷ فروردین منتشر خواهد شد.

 

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

 

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها