تیم سازنده بازی Cyberpunk 2077 گسترش یافت

تیم سازنده بازی Cyberpunk 2077 گسترش یافت

احمد هاتفی ۰۲ فروردین ۱۳۹۷ دیدگاه ها

استودیو CD Project اعلام کرده است که برای تسریع روند ساخت بازی Cyberpunk 2077 استودیوی جدیدی بنام CD Project Red Wroclaw در کشور لهستان تاسیس کرده و این استودیو را به تیم سازنده این عنوان ملحق کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

Cyberpunk 2077 از عناوین مورد انتظار استودیو CD Project می باشد که به تازگی با خبر شده ایم این استودیو برای تسریع در روند ساخت این عنوان استودیو جدیدی را در شهر وروتسواف لهستان تاسیس کرده است.

۱۸ عضو خبره تیم CD Projekt Red Wroclaw را تشکیل می‌ دهند. هسته اصلی این تیم ۱۸ نفره، سابق بر این از اعضای شرکت Strange New Things بودند و در ساخت آثاری همچون Hitman ،Call Of Juarez و Dying Light دست داشتند.

کارگردان بازی Cyberpunk 2077، آقای آدام بادوفسکی درباره هسته اصلی تیم CD Projekt Wroclaw گفت:

«اعضای هسته اصلی این تیم، جدا از اینکه دانش فنی بالایی دارند، انسان‌ هایی فوق‌ العاده‌ هستند. گیمرها، آزادی خلاقانه و ساخت بازی‌ های باکیفیت، برای ما نسبت به مسائل مالی در اولویت قرار دارند.

این افراد، مثل بقیه اعضای تیم، بر این باورند که برای ساخت یک بازی فوق العاده باید این رویکرد را دنبال کرد و رضایت مخاطب را بالاتر از مسائل مالی در اولویت قرار داد.»

چند وقتی است که دوباره استودیو CD Projekt Red اخبار متعددی را درباره بازی Cyberpunk 2077 منتشر می کند که این نشان می دهد این استودیو در حال ساخت عنوانی عالی در حد و اندازه های ویچر می باشد.

همچنین حضور استودیو CD Projekt Red در نمایشگاه E3 2018 تایید شده و باید منتظر اخبار مهمی از سوی این استودیو درباره ساخته های جدیدش باشیم.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها