بازی Burnout Paradise با صدرنشینی چارت انگلستان را شروع کرد

بازی Burnout Paradise با صدرنشینی چارت انگلستان را شروع کرد

احمد هاتفی ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ دیدگاه ها

ریمستر بازی Burnout Paradise که به تازگی عرضه شده است توانسته در اولین هفته انتشارش صدر چارت کشور انگلستان را در اختیار بگیرد. با گیمر همراه باشید.

 

پس از چندین سال غیبت از طرف سری Burnout، سرانجام در سال ۲۰۱۸ معلوم شد که ریمستر جدیدی از این سری در راه است و ا بعدا معلوم شد که این عنوان Burnout Paradise نام دارد.

این هفته شاهد انتشار یک بازی جدید دیگر هم بودیم. بازی Kirby Star Allies، نام بازی انحصاری جدید نینتندو سوییچ است که توسط خود نینتندو ساخته شده است و موفق شد در هفته اول انتشار، کار خود را در جایگاه دوم ۱۰ بازی پرفروش انگلستان آغاز کند.

Burnout Paradise,Kirby Star Allies,FIFA 18,Top 10 UK,UK Chart,چارت,چارت انگلستان

عنوان فیفا ۱۸ که هفته گذشته در رده ۴ قرار داشت این هفته با یک رده صعود توانسته خود را به رتبه سوم برساند. عنوان GTA V که پس از چندین مدت توانسته بود هفته گذشته صدر چارت بریتانیا را بدست آورد این هفته نتوانسته سیر صعودی خود را حفظ کند و با ۳ پله سقوط در رده ۴ ایستاده است.

Mario Kart 8 Deluxe نیز این هفته یک رده صعود داشته و از جایگاه ششم به پنجم رسیده است. Super Mario Odyssey نیز این هفته یک رده صعود داشته و در رده ششم دست یافته است.

بازی PUBG نیز همانند دو عنوان مذکور توانسته یک رده صعود داشته باشد نسبت به هفته پیش در جایگاه هفتم قرار گرفته است.

بازی ورزشی – مبارزه ای EA Sports UFC 3 که هفته گذشته در رده ۱۴ام قرار داشت، این هفته توانسته بین ۱۰ بازی پرفروش برگردد و در رده هشتم ایستاده است.

همچنین بازی Fallout 4 نیز این هفته به جمع ده بازی پرفروش بازگشته است و از رده ۱۳ به جایگاه نهم رسیده است.

در نهایت در رده دهم بازی زلدا قرار گرفته است که نسبت به هفته پیش تغییری نداشته است. در ادامه می توانید لیست کامل ۱۰ بازی پرفروش این هفته کشور انگلستان را مشاهده کنید.

  1. Burnout Paradise
  2. Kirby Star Allies
  3. FIFA 18
  4. GTA V
  5. Mario Kart 8 Deluxe
  6. Super Mario Odyssey
  7. PlayerUnknown’s Battlegrounds
  8. EA Sports UFC 3
  9. Fallout 4
  10. The Legend of Zelda: Breath of the Wild

 

بازی های جدید این هفته:

Burnout Paradise Remastered

بازی Burnout Paradise، یک بازی رانندگی جهان‌ باز است که توسط استودیو Cryterion ساخته شده و الکترونیک آرتز وظیفه انتشار آن را بر عهده داشت و در سال ۲۰۰۸ عرضه شد. ۱۰ سال بعد، الکترونیک آرتز با همکاری استودیو استلار اینترتینمنت،‌ نسخه ریمستر این بازی را برای کنسول‌ های نسل هشتمی  عرضه کرد.

نسخه اصلی این بازی، پیش از این توسط قابلیت پشتیبانی از بازی‌ های نسل قبل، در دسترس کاربران Xbox One قرار گرفته بود.

Burnout Paradise,Kirby Star Allies,FIFA 18,Top 10 UK,UK Chart,چارت,چارت انگلستان

داستان بازی در شهر خیالی Paradise City جریان دارد و بازیکنان در آن در مسابقات مختلفی به رقابت می‌ پردازند. نسخه ریمستر بازی، شامل تمام بسته‌ های الحاقی بازی (به غیر از بسته الحاقی Time Savers Pack) است و از رزولوشن بالاتر هم پشتیبانی می‌ کند. نسخه رایانه‌ های شخصی این بازی، به زودی و از طریق پلتفرم origin در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

منبع:

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها