حضور کمپانی‌های EA ،Microsoft و Ubisoft در مراسم Gamescom 2018 تایید شد

حضور کمپانی‌های EA ،Microsoft و Ubisoft در مراسم Gamescom 2018 تایید شد

احمد هاتفی ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ دیدگاه ها

در جدیدترین اخبار نمایشگاه Gamescom 2018 حضور کمپانی های بزرگ بازی سازی همچون یوبیسافت، مایکروسافت و الکترونیک آرتز نیز تایید شد. با گیمر همراه باشید.

 

کم کم به شروع یکی از نمایشگاه های بزرگ صنعت گیم یعنی گیمزکام نزدیک می شویم و همزمان شاهد هستیم که شرکت‌ کنندگان این همایش ۱۳ درصد و همچنین فضای غرفه ها ۱۰ درصد افزایش داشتند.

می توان این افزایش چند درصدی را نشان حضور پررنگ‌ تر کمپانی های کوچک و بزرگ دانست. همایش گیمزکام امسال هم مانند سال‌ های قبل، در شهر کلن آلمان و از تاریخ ۳۰ مرداد ۹۷ (۲۱ آگوست) آغاز می شود و تا ۳ شهریور ۹۷ (۲۵ آگوست) ادامه خواهد داشت.

برگزارکنندگان همایش در طی یک بیانیه ی خبری، نام شرکت هایی را که حضور آن‌ ها در مراسم تایید شده است اعلام کردند. کمپانی های بزرگ تولید و توزیع بازی و همچنین تولیدکنندگان سخت‌ افزار نیز در این فهرست به چشم می‌ خورند.

از کمپانی های مهم در زمینه ی ساخت بازی می‌ توان مایکروسافت، الکترونیک آرتز (EA)، یوبی سافت (Ubisoft) و بتسدا (Bethesda Softworks) را نام برد. دیگر شرکت‌کنندگان در این زمینه عبارتند از:

در کنار کمپانی های بازی ساز، شرکت های تولیدکننده ی سخت‌افزار مشهوری مثل ایسوس (Asus Computer)، ریزر (Razer)، گیگابایت (Gigabyte Technologie) و برند گیمینگ Omen شرکت HP در همایش حضور دارند.

دیگر شرکت‌کنندگان در زمینه ی سخت‌افزار عبارتند از:

  • Alternate
  • DXRacer Marketing Europe
  • Medion
  • Roccat
  • Trust Gaming
  • Zeus Hardware

گیمزکام یکی از بزرگترین نمایشگاه های گیم جهان می باشد که سالانه میلیون ها نفر را به سمت خود جذب می کند. در این مراسم نمایندگانی از ۴۰ کشور دنیا حاضر خواهند بود.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها