اطلاعات بسته الحاقی Houses Of Morrowind بازی The Elder Scrolls: Legends

اطلاعات بسته الحاقی Houses Of Morrowind بازی The Elder Scrolls: Legends

احمد هاتفی ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ دیدگاه ها
اطلاعات بسته الحاقی Houses Of Morrowind بازی The Elder Scrolls: LegendsReviewed by احمد هاتفی on Mar 19Rating:

کمپانی بتسدا در اخبار جدیدی بسته الحاقی Houses Of Morrowind بازی The Elder Scrolls: Legends را رونمایی کرد و اطلاعاتی را درباره آن در اختیار علاقه مندان قرار داده است. با گیمر همراه باشید.

 

بسته الحاقی Houses Of Morrowind دارای کارت ها و ویژگی های متنوع و مختلفی است که بازی The Elder Scrolls: Legends را گسترده‌ تر خواهد کرد. این DLC بعد از Heroes Of Skyrim، بزرگ‌ ترین محتوای دانلودی برای این بازی است.

Houses Of Morrowind شامل ۱۴۹ کارت جدید می‌ شود که برای هواداران The Elder Scrolls III: Morrowind بسیار آشنا خواهند بود. این بسته الحاقی همچنین قابلیت‌ هایی جدید به هر خانه اضافه می‌ کند؛ قابلیت‌ هایی مثل Betray ،Rally ،Exalt ،Plot و بیشتر.

دسته کارت های Three Attribute از ویژگی های مهم بسته الحاقی Houses Of Morrowind می باشد که به لطف آن می توانید حداقل ۷۵ و حداکثر ۱۰۰ کارت را انتخاب نمایید.

کمپانی Bethesda اعلام کرده است که در روزهای آینده کارت های جدید را معرفی خواهد کرد. محتوای Houses Of Morrowind از تاریخ ۸ فروردین ۹۷ در دسترس کاربران خواهد بود.

بازی The Elder Scrolls: Legends در تاریخ ۱۷ اسفند سال ۱۳۹۵ به صورت رایگان برای پی سی و گوشی های هوشمند با سیستم عامل های اندروید و iO‍S، منتشر شد.

منبع:

TouchArcade

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها