مایکروسافت بزرگترین نمایش ایکس باکس را در E3 2018 خواهد داشت

مایکروسافت بزرگترین نمایش ایکس باکس را در E3 2018 خواهد داشت

احمد هاتفی ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ دیدگاه ها
مایکروسافت بزرگترین نمایش ایکس باکس را در E3 2018 خواهد داشتReviewed by احمد هاتفی on Mar 17Rating:

کمپانی مایکروسافت با توجه به اقداماتی که در آستانه برگزاری نمایشگاه E3 2018 انجام می دهد، به احتمال زیاد باید برای یک نمایش بزرگ حاضر شویم. با گیمر همراه باشید.

 

کمپانی Microsoft چند سالی است که پای ثابت نمایشگاه E3 می باشد و هم پای دیگر غول های صنعت گیم حرکت می کند.

در سال ۲۰۱۷ و طی نمایشگاه E3 آن شاهد نمایش جذابی از سوی مایکروسافت نبودیم ولی امسال برخی اعمال و اخبار از سوی این کمپانی دیده و شنیده می شوند که انتظارات را برای یک نمایش دیوانه کننده بالا می برند.

میجر نیلسون (Major Nelson)، نایب رئیس و مدیر ارشد بازاریابی کمپانی مایکروسافت امروز جزئیات جدیدی از برنامه های این شرکت برای نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۸ رونمایی کرد و نمایش امسال مایکروسافت را بزرگترین نمایش تاریخ این کمپانی در E3 نامید.

Major Nelson همچنین یادآوری کرد، مایکروسافت در سالن همایش شهر لس آنجلس حضور خواهد داشت اما غرفه ی آن ها به سرویس لایو استریم این شرکت یعنی Mixer اختصاص یافته است. وی در ادامه گفت:

«سالن تئاتر مایکروسافت نه‌ تنها به ما اجازه می‌ دهد که حضور خودمان را در نمایشگاه E3 2018 متمرکز کنیم، بلکه با داشتن فضای بزرگتر می‌ توانیم پذیرای طرفداران و شرکای بیشتری در کنفرانس رسانه ای خود باشیم.»

البته قبل اینکه مایکروسافت فضای اختصاصی برای خود انتخاب کند، دو سال پیش کمپانی الکترونیک آرتز این کار را کرد و توانست عملکرد بهتری را داشته باشد.

کنفرانس امسال مایکروسافت در تاریخ ۲۰ خرداد و ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران برگزار خواهد شد و بر اساس گمانه زنی های اولیه انتظار می‌ رود آثاری مانند بازی Halo 6، نسخه‌ ی جدید از Fable و شاید هم Gears of War جدید در آن رونمایی شود.

منبع:

MajorNelson

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها