آپدیت ۳.۳ بازی Fortnite منتشر شد

آپدیت ۳.۳ بازی Fortnite منتشر شد

احمد هاتفی ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ دیدگاه ها
آپدیت 3.3 بازی Fortnite منتشر شدReviewed by احمد هاتفی on Mar 16Rating:

کمپانی Epic Games در راستای رفع باگ های بازی و افزودن مواد منفجره جدید به بازی Fortnite، آپدیت ۳.۳ این عنوان را منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

در جدیدترین آپدیت بازی فورتنایت شاهد این هستیم که بسیاری از باگ های آزاردهنده از بازی حذف شده اند و همچنین همانند بروزرسانی های اخیر شاهد اضافه شدن محتوی جدید هستیم.

در جریان آپدیت ۳.۳ شاهد اضافه شدن مواد منفجره کنترلی هستیم. بازیکنان می‌ توانند از این مواد منفجره استفاده کرده و آن‌ ها را به سطوح مختلف بچسبانند و همانطور که از اسمش مشخص است، به‌ واسطه ریموت کنترلری که دارید، می‌ توانید آن‌ها را از فواصل مختلف منفجر کنید.

کاربران مواد منفجره ریموت‌ دار را می‌ توانند از طریق آیتم‌ های موجود در سطح نقشه، صندوق‌ های گنج، Supply Dropها و Supply Llamaها بدست آورند.

Supply Llamaها مورد دیگری هستند که در آپدیت ۳.۳ شده به بازی Fortnite اضافه شده‌ و همانند سایر منابع و صندوق‌ های بازی هستند که به صورت اتفاقی در گوشه و کنار نقشه بازی نمایان خواهند شد. همچنین بمب دودزا هم از بخش Battle Royale بازی حذف شده است.

جدا از موارد ذکر شده، آپدیت ۳.۳ باگ‌ ها و مشکلات بازی را هم رفع کرده است. یکی از باگ‌ ها و مشکلات، مربوط به سرورها و پرش بازیکنان در طول بازی بود که پهنای باند زیادی را مصرف می‌ کرد که این مشکل به صورت کامل رفع شده است.

در نهایت اعلام شده است که محتوای جدیدی به نام Blitz به بازی اضافه شده است که از هفته آینده در دسترس قرار خواهد رفت.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها