ویدیو: تریلر فصل دوم سریال Legion

ویدیو: تریلر فصل دوم سریال Legion

امیر پورمحمد ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ دیدگاه ها

نگاهی به اولین تریلر منتشر شده از فصل دوم سریال لیجن (Legion). با گیمر همراه باشید.

 

در ابتدای سال گذشته خبری مبنی بر ساخت یک سریال از دنیای مردان ایکس (X-Men) توسط شبکه FX منتشر شد. طرفداران مجموعه کامیک ها و فیلم های دنیای مردان ایکس در ابتدا با شوق اشتیاق به انتظار این سریال نشستند ولی بعد از منتشر شدنش کمی سرخورده و نا امید شدند. چرا که بر خلاف سری فیلم های مردان ایکس و سری فیلم های ولورین (Wolverine) در این سریال خبری از صحنه های پر زرق و برق گرافیکی یا زد و خورد های خشن و مهیج نبود.

 

آنچه طرفداران این سری فیلم ها از سریال می خواستند دقیقاً همانند آنچه در نظر داشتند محقق نشد. ولی اگر این سریال را از بند مقایسه خارج کنیم باید گفت این سریال به معنی واقعی یک سریال ماجراجویی است. سریال به گونه ای جلو می رود که بیننده را به جای دیوید (شخصیت اصلی سریال) قرار می دهد. بار طنز خفیفی نیز در سریال مشاهده می شود که دیدن آن را بیش از بیش جذاب می کند. در واقع باید گفت سریال هیچ شباهتی به سری فیلم های مردان ایکس ندارد و بیشتر یک فیلم هنری همانند فیلم لوگان (Logan) است.

 

حال نیز تریلری از فصل دوم این سریال منتشر شده است. این تریلر بخش داستانی فصل دوم را به صورت کامل معرفی کرده و بیننده را با اتفاقات فصل دوم آشنا می کند. از قرار معلوم بخش دویژن (گروه مقابله با جهش یافته ها) با گروهی از جهش یافته ها که دوستان دیوید هستند متحد شده اند تا جلوی یک جهش یافته لول امگا به نام شدو کینگ (Shadow King) را گرفته و او را نا بود کنند.

 

در دنیای مردان ایکس کم تر جهش یافته ای به سطح امگا می رسد. از این رو مقابله با جهش یافته ای در آن سطح کار هر کسی نیست. از سوی دیگر نیز تنها ترین جهش یافته بالای سطح پنج نیز که در سریال معرفی گشته است فقط و فقط دیوید است. در اصل باید گفت که در دنیای کامیک مردان ایکس دیوید یکی از پنج جهش یافته سطح فرا امگا است. از قرار معلوم در این فصل شاهد مبارزات بین دیوید و شدو کینگ خواهیم بود.

این سریال از سوم ماه آوریل ۲۰۱۸ شروع به پخش خواهد کرد.

 برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

کارگردان: Noah Hawley

نویسنده: Chris Claremont

ستارگان: Dan Stevens, Rachel Keller, Aubrey Plaza, Bill Irwin

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها