تاریخ انتشار رمان بازی Hello Neighbor

تاریخ انتشار رمان بازی Hello Neighbor

احمد هاتفی ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ دیدگاه ها

کمپانی tinyBuild در اخبار جدید بازی ترسناک Hello Neighbor، اعلام کرده است که رمان این عنوان به زودی منتشر خواهد شد که زوایای پنهان بازی را در اختیار علاقه مندان می گذارد. با گیمر همراه باشید.

 

اگر از علاقه مندان بازی ترسناک باشید حتما نام عنوان را شنیده اید.

این بالزی در سال ۲۰۱۷ برای ایکس باکس وان منتشر شد و توانست بازخورد خوبی در بین منتقدان و گیمرها داشته باشد و از این رو برای کنسول پلی استیشن ۴ هم پورت خواهد شد.

در بازی Hello Neighbor بازیکن کنترل شخصیتی برعهده دارد که قصد دارد وارد خانه همسایه اش شود و به زیرزمین خانه وی برود و علت صداهای مرموزی که از آن جا می آیند را بفهمد. البته این کار به این سادگی ها هم نیست با یک هوش مصنوعی بسیار سریع و سخت گیر مواجه هستیم که عکس العمل های سریعش حس ترس را به بازیکن منتقل می کند.

حال در اخبار جدیدی رمان بازی معرفی شده و اعلام شده است که داستان این رمان قبل از داستان بازی روایت می شود.

داستان درباره پسری به نام «نیکی راس» است که به‌ تازگی با پترسون‌ ها دوست و همسایه شده است. بخشی از داستان توسط کمپانی tinyBuild منتشر شده که در ادامه می توانید مطالعه کنید:

«نیکی راس همیشه پسری تنها بود تا اینکه او و خانواده‌ اش به Raven Brooks نقل مکان کرده و با پترسون‌ ها، همسایه‌ های جدید و عجیبشان، ملاقات کردند. نیکی و آرون پترسون هردو در تعمیر کردن مهارت داشتند و این موجب دوستی‌ شان شد.

آن ها به بهترین دوست‌ های یکدیگر تبدیل شدند و با شوخی و اذیت کردن مردم وقتشان را می‌ گذراندند. نیکی به گذشته تاریک‌ همسایه‌ هایش پی می‌ برد. گذشته‌ ای که آن ها هرگز نتوانستند از آن فرار کنند؛ او برخلاف آرون، بر این باور است که پترسون‌ ها بازهم در معرض خطری جدی قرار دارند.»

دیگر جزئیات رمان Hello Neighbor: Missing Pieces:

  • دارای تصویرگری رنگی خواهد بود، قرار است به خوانندگان کمک کند داستان بازی اصلی را بهتر درک و رازهایش را کشف کنند.
  • با استناد به سایت آمازون، این کتاب در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ منتشر خواهد شد
  • نسخه دیجیتالی ۴.۹۹ و نسخه فیزیکی ۷.۹۹ دلار قیمت خواهند داشت.

همانطور که اعلام شد بازی Hello Neighbor در تاریخی نامعلومی برای کنسول های پلی استیشن ۴ و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها