بازی MLB The Show 18 پرداخت درون برنامه‌ای نخواهد داشت

بازی MLB The Show 18 پرداخت درون برنامه‌ای نخواهد داشت

احمد هاتفی ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ دیدگاه ها
بازی MLB The Show 18 پرداخت درون برنامه‌ای نخواهد داشتReviewed by احمد هاتفی on Mar 12Rating:

سازندگان بازی MLB The Show 18 در اخبار جدیدی اعلام کرده اند که این شبیه ساز ورزش بیسبال هیچ گونه پرداخت درون برنامه ای نخواهد داشت. با گیمر همراه باشید.

 

MLB The Show 18 بازی ویدیویی با محوریت ورزش بیسبال می باشد که قرار است در تاریخ ۷ فروردین بطور انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر شود.

آقای «رامون راسل»که مدیر انجمن‌ های بازی می باشد، در مورد تغییرات نسخه MLB The Show 18 اطلاعاتی ارایه داد و اعلام کرد که دیگر بازیکنان نمی‌ توانند در هر شاخه به سطح ۹۹ برسند. به نقل از او این موضوع می‌ تواند کمی جنبه واقع‌ گرایانه به بازی دهد، چرا که برخی از بازیکنان شاید دیگر نتوانند به سطح‌ های آخر بازی دست پیدا کنند.

در جریان این مصاحبه وی اعلام کرد که بازیکن MLB یعنی Mark DeeRosa به عنوان گزارشگر این بازی انتخاب شده است.

تغییرات MLB The Show 18 نسبت به نسخه های پیشین این عنوان:

  • حالت Road to the Show که در آن کاربران با خلق کاراکتری آن را به مسابقات لیگ ملحق می‌ کنند.
  • کاربران در حالت Road to the Show بازی را با بازیکن معروف شروع نمی‌ کنند. در عوض، بازی چندین کاراکتر با ویژگی‌ های مختلف در اختیار قرار می‌ دهد و کاربران باید از بین آن ها بازیکن خود را انتخاب کنند. به طور مثال بازیکن Wizard دارای سرعت و دفاع قوی‌ ای است اما در آن سو در قسمت Plate عملکرد ضعیف‌ تری دارد.
  • از مهم ترین تغییرات این نسخه می توان به این اشاره کرد که سیستم خرید‌های درون‌ برنامه‌ ای از آن حذف شده اند. کمپانی سونی به طور کلی Microtransaction را از این بازی حذف کرده است. البته هنوز مشخص نشده که سونی به دلیل اتفاقاتی که پیرامون این سیستم رخ داده است، آن را حذف کرده یا خیر. اما سونی قصد دارد که به کاربران اجازه دهد که با استفاده از پول واقعی به خرید Stub بپردازند و از آن در حالت Diamond Dynasty استفاده کنند. گفتنی است که سونی چندین سال است که این قابلیت را در اختیار کاربران قرار داده است.

همانطور که گفته شد بازی MLB The Show 18 در تارخ ۷ فروردین بطور انحصاری برای PS4 منتشر خواهد شد و کسانی که آن را پیش خرید کنند، ۳ فروردین به آن دسترسی خواهند یافت.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها