استودیو Blue Point در حال بازسازی بازی دیگری می‌باشد

استودیو Blue Point در حال بازسازی بازی دیگری می‌باشد

احمد هاتفی ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ دیدگاه ها
استودیو Blue Point در حال بازسازی بازی دیگری می‌باشدReviewed by احمد هاتفی on Mar 12Rating:

استودیو Blue Point که به تازگی ریمستر بازی Shadow of the Colossus را برای کنسول PS4 منتشر کرده و توانسته رضایت همه را جلب کند، در اخبار جدیدی اعلام کرده است که در حال بازسازی عنوانی دیگر می باشند. با گیمر همراه باشید.

 

Blue Point یکی از استودیوهای بازی سازی مطرح می باشد که در چندان گذشته بیشتر شاهد این بوده ایم که این استودیو در پی بازسازی عناوین مختلف بوده و این کار را هم به نحو احسن انجام داده است.

اخیرا شاهد عرضه بازی Shadow of the Colossus بودیم که برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر شد و. توانست نظر منتقدان و گیمرها را جذب کند. این عنوان ابتدا برای کنسول پلی استیشن ۲ منتشر شده بود و این ریمستر جدید توانسته کلا فضای بازی را نوسازی کند و به بهترین شکل ممکن توانسته اند بازی را بهبود بخشند.

در مصاحبه جدیدی که با مدیر این استودیو انجام شده، از وی درباره اینکه بازی جدیدی می سازند یا عنوان دیگری را بازسازی می کنند گفت:

«خب، ما می‌ توانیم بازی خودمان را بسازیم ولی در حال انجام یک بازسازی دیگر هستیم. بازسازی بازی Shadow of the Colossus نقطه رشد بزرگی در تیم هنری‌ مان به‌ حساب می‌ آید. نقطه‌ای که ما را وارد دنیایی کرده که می‌ توانیم بازی‌ های AAA با مقیاس بزرگتر را بازسازی کنیم.

از این‌ رو باید بخش هنری خود را بهبود بخشیم، موتور گرافیکی خود را بهبود بخشیم، گردش کار را برای هنرمندهای خود بهبود بخشیم، بخش هنری را گسترش دهیم و موارد دیگری که نیاز است تا بتوانیم پروژه بعدی خود را که اثری بزرگتر است انجام دهیم. حال تمرکز بعدی ما این است که المان‌ ها و طراحی‌ های جدیدی را خلق کنیم تا بتوانیم از آن‌ ها در بازسازی بعدی‌ مان استفاده کنیم زیرا زمان فعلی، جایی است که تمام تیم آماده انجام این کار هستند.»

کارگردان فنی استودیو بلوپوینت در ادامه به این نکته اشاره کرده که به‌ لطف پروژه Shadow of the Colossus، مهارت کارکنان در امر بازی سازی گسترش یافته و همچنین این استودیو بزرگتر از قبل شده است. وی در مصاحبه خود گفته است:

«موردی که عمیقا هنوز آن را مورد بررسی قرار ندادیم، این است که مهارت طراحی‌ های ما چگونه به‌ نظر می‌ رسد؟ توانایی ما برای ساخت یک بازی اختصاصی چه چیزی است تا به جای اینکه فقط موارد خاصی را ارتقا دهیم، بتوانیم آن را گسترش دهیم؟ ما در حال بررسی این موارد بوده و مدام تیم خود را تقویت می‌ کنیم تا بتوانیم به نقطه‌ ای برسیم که بازی‌ های خودمان را توسعه دهیم.»

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها