رابرت داونی: احتمال ساخت فیلم Sherlock Holmes 3 وجود دارد

رابرت داونی: احتمال ساخت فیلم Sherlock Holmes 3 وجود دارد

امیر پورمحمد ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ دیدگاه ها

رابرت داونی (Robert Downey) بازیگر نقش شرلوک هولمز در مورد امکان ادامه این سری فیلم می گوید. با گیمر همراه باشید.

در آخرین اخبار سینما رابرت داونی، بازیگر دو گانه شرلوک هولمز در مورد ساخت قسمت سوم مجموعه پس از گذشت هفت سال می گوید. کمی بعد از حضور درخشان رابرت داونی در فیلم تحسین شده مرد آهنی در سال ۲۰۰۸ از وی برای بازی در فیلمی بر اساس کتاب سر آرتور کنوی یعنی شرلوک هلمز در خواست شد. این فیلم به کارگردانی گای ریچی (Guy Ritchie) و بر اساس نوشته های مایکل رابرت (Michael Robert)، آنتونی پیکخام (Anthony Peckham) و سیمون کینبرگ (Simon Kinberg) توانست موفقیت بسیاری برای شرکت سازنده اش یعنی کمانی برادران وارنر (Warner Bros) کسب کند. به همین دلیل چیزی نگذشت که کمپانی برادران وارنر دست به ساخت ادامه این فیلم کرد.


قسمت دوم مجموعه با نام شرلوک هولمز: بازی سایه ها (Sherlock Holmes: A Game of Shadows) در ماه دسامبر ۲۰۱۱ با هنرپیشگی رابرت داونی د نقش شرلوک هولمز، جود لا (Jude Law) در نقش دکتر واتسون و جرد هاریس (Jared Harris) در نقش جیمز موریارتی روانه سینما ها شد. هر چند این فیلم مانند قسمت اول مورد توجه بینندگان قرار نگرفت ولی باز هم موفقیتی بزرگ در زمینه های مالی و فروش باکس آفیس حساب می شود.
برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ زمانی که قسمت سوم مرد آهنی در حال ساخت بود شایعاتی در مورد ساخت قسمت سوم مجموعه شرلوک هولمز نیز منتشر شد ولی با گذشت زمان و تائید نشدن خبر ساخت قسمت سوم توسط برادران وارنر، احتمال ساخته شدن قسمت سوم و تبدیل شدن این مجموعه فیلم به یک سه گانه کاهش یافت تا جایی که امکان ساخته شدن قسمت سوم از نظر عموم مردم چیزی نزدیک به هیچ وقت تبدیل شد.
اما چندی پیش در مصاحبه خبری که با رابرت داونی در مورد فیلم اونجر: جنگ بی نهایت (Avengers: Infinity War) شد، داونی از امکان ساخته شدن قسمت سوم مجموعه فیلم های شرلوک هولمز و چندین پروژه دیگر سخن گفت:

«ما در حال ساخت یک قسمت دیگر از فیلم های شرلوک هولمز هستیم، همچنین ما در حال توسعه فیلم پری میسون برای شبکه اچ بی او هستیم. من هم هنوز میخواهم در فیلم پینوکیو ایفای نقش کنم.»


پیش از این انتظار می رفت که قسمت سوم فیلم شرلوک هولمز در سال ۲۰۱۶ شروع به فیلم برداری شود ولی اینگونه نشد. در همان سال حضور رابرت داونی و جودی لا در فیلم تائید شد ولی پس از آن هیچ خبر جدیدی از روند ساخت فیلم منتظر نگردید. در اواخر همان سال یعنی سال ۲۰۱۶ خبری توسط برادران وارنر مبنی بر گرد همایی تیم نویسندگانی متشکل از نیکول پرلمن (Nicole Perlman)، جاستین مالن (Justin Malen) و چند نفر دیگر منتشر گردید. بیش از یک سال و نیم از آن خبر گذشته است و تمام نویسندگان ذکر شده در حال نوسنگی در پروژه های دیگر هستند ولی هیچ خبری از نوشته شدن فیلم نامه فیلم شرلوک هولمز در دست نیست.
حال با کنار هم گذاشتن سخنان رابرت داونی و اخبار چند ساله پیش حول این فیلم به نظر می رسد شانس کمی برای ساخته شدن قسمت سوم فیلم وجود دارد ولی نباید نا امید شد. شاید چند ماه دیگر خبری مبنی بار استارت فیلم برداری فیلم توسط کمپانی برادران وارنر منتشر شود.

منبع:

ScreenRant

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها