جدایی دوباره نویسنده بازی Anthem از کمپانی BioWare

جدایی دوباره نویسنده بازی Anthem از کمپانی BioWare

احمد هاتفی ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ دیدگاه ها
جدایی دوباره نویسنده بازی Anthem از کمپانی BioWareReviewed by احمد هاتفی on Mar 11Rating:

«درو کارپیشین»، از نویسندگان محبوب کمپانی BioWare، مدتی پیش، پس از یک جدایی چند ساله مجددا به تیم سازنده بازی Anthem پیوست تا روی داستان این عنوان کار کند. حال خبر رسیده که او بار دیگر از این تیم جدا شده است. با گیمر همراه باشید.

 

کسانی که عناوین مختلف کمپانی بایوور را تجربه کرده باشند حتما خبر دارند که درو کارپیشین یکی از ماهرترین و محبوب ترین نویسندگان این کمپانی بازی سازی می باشد. از آثار وی می توان به Mass Effect 2 و Star Wars: Knights of the Old Republic اشاره کرد.

این نویسنده چند سالی بود که از BioWare جدا شده بود اما با مطرح شدن بازی Anthem، او بازگشته بود تا به داستان بازی سر و سامانی دهد و از نظر محتوایی آن را غنی تر کند.

کارپیشین در پستی که در وبسایت رسمی‌ اش منتشر کرده، گفته است که استودیوی بایوور را در روز دوم ماه مارس (۱۱ اسفند ۹۶) ترک کرده است. او همچنین به این موضوع اشاره کرد که این خبر برای طرفداران او چندان هم جدید و غیر عادی نیست؛ چرا که این دومین بار است که او از استودیوی بایوور جدا می‌ شود.

Anthem,E3 2018, BioWare,EA,Mass Effect 2,تاریخ انتشار بازی Anthem,تاریخ عرضه بازی Anthem

او «تمرکز روی تعدادی از پروژه‌ های جدید» را دلیل جدایی اش از BioWare ذکر کرد. پروژه‌ هایی چون رمان‌ های مختلف، یک رمان گرافیکی علمی تخیلی و کار در حوزه‌ی بازی به صورت مستقل مواردی بودند که او در این پست به آن‌ ها اشاره کرد.

اما مسئله مهم این است که جدایی این نویسنده بدین معنا نیست که روند ساخت بازی Anthem به مشکل برخورده است. مسلما این نویسنده تا بحال کارهای خود را انجام داده و با توجه به اتمام خش داستانی بازی این عنوان در حال پولیش شدن و آماده سازی برای انتشار می باشد.

عنوان Anthem قرار بود در سال ۲۰۱۸ عرضه شود اما BioWare اعلام کرده است که علاقه مندان باید تا اوایل سال ۲۰۱۹ منتظر بمانند و به احتمال زیاد در نمایشگاه E3 2018 باید منتظر یک تریلر و اطلاعات فراوان از این عنوان مورد انتظار باشیم.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها