تاریخ انتشار فصل نهایی بازی Batman: The Enemy Within

تاریخ انتشار فصل نهایی بازی Batman: The Enemy Within

احمد هاتفی ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ دیدگاه ها
تاریخ انتشار فصل نهایی بازی Batman: The Enemy WithinReviewed by احمد هاتفی on Mar 10Rating:

استودیو Telltale Games در اخبار جدیدی فصل نهایی بازی Batman: The Enemy Within را رونمایی کرده و اعلام شده است که بازی بازان باید منتظر یک پایان حماسی باشند. با گیمر همراه باشید.

 

Batman: The Enemy Within یکی از عناوین محبوب اپیزودیک است که استودیو تل تیل گیمز قسمت های مختلف آن را در بازه های زمانی مختلفی عرضه کرده است و حال شاهد معرفی فصل پایانی این عنوان هستیم.

سازندگان اعلام کرده اند که بازیکنان می توانند پایان های مختلفی را تجربه کنند و این بستگی به تصمیمات شما در جریان بازی دارد. این اپیزود پایانی بر حماسه آفرینی های بتمن در شهر گاتهام خواهد بود.

Batman: The Enemy Within,Batman,Telltale Games,The Enemy Within,Android game,تاریخ انتشار بازی Batman: The Enemy Within,تاریخ عرضه بازی Batman: The Enemy Within

استودیو تل‌ تیل گیمز اعلام کرد که اپیزود ششم و پایانی بازی Batman: The Enemy Within که Same Stitch نام دارد، به طور رسمی در تاریخ هفتم فروردین‌ ماه برای پلتفرم‌های پلی‌ استیشن ۴، ایکس‌ باکس وان، پی‌ سی، مک، اندروید و iOS منتشر خواهد شد.

علاوه بر مشخص شدن تاریخ انتشار، استودیو تل‌ تیل گیمز اعلام کرد که اپیزود پایانی به طور خاص یکی از بلند‌ پروازانه‌ ترین اپیزودهای این استودیو به شمار می‌ آید، به طوری که این اپیزود دو پایان کاملا متفاوت را برای کاراکتر جان دو (نسخه تل‌تیل گیمز کاراکتر جوکر) به همراه دارد که بازیکنان بسته به انتخاب‌ هایی که در اپیزود های قبلی انجام داده‌ اند، با یکی از آن دو در اپیزود پایانی روبرو خواهند شد.

Batman: The Enemy Within,Batman,Telltale Games,The Enemy Within,Android game,تاریخ انتشار بازی Batman: The Enemy Within,تاریخ عرضه بازی Batman: The Enemy Within

به طور کلی، بازیکنان می‌ توانند انتظار «۳.۵ ساعت محتوای داستانی» را داشته باشند که در «دو خط داستانی کاملا متمایز» با حداقل تعداد صحنه‌ های مشترک گسترده شده است؛ به این معنا که بازیکنان بسته به تصمیم‌ هایی که در آخرین ماجراجویی بتمن و بروس وین اتخاذ می‌ کنند، با خط داستانی متفاوتی روبرو می‌ شوند.

فصل نهایی و ششم بازی Batman: The Enemy Within در تاریخ ۷ فروردین برای پلتفرم های پلی‌ استیشن ۴، ایکس‌ باکس وان، پی‌ سی، مک، اندروید و iOS منتشر خواهد شد.

 

منبع:

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها