ساخت سرورهای اختصاصی بازی Demon’s Souls بدست طرفداران

ساخت سرورهای اختصاصی بازی Demon’s Souls بدست طرفداران

احمد هاتفی ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ دیدگاه ها

با توجه به این که چندی پیش اعلام شد سرورهای بازی Demon’s Souls پس از سال بکار خود پایان داده اند، اما طرفداران این عنوان بیکار ننشسته اند و خود اقدام به ساخت سرورهای اختصاصی برای این عنوان کرده اند. با گیمر همراه باشید.

 

Demon’s Souls یکی از عناوین محبوب سری سولز محسوب می شود که چندی پیش سرورهای آن بطور رسمی از کار افتادند.

حال اخباری منتشر شده است که نشان می دهد عاشقان این بازی شروع به ساخت سرورهایی برای این عنوان کرده اند. طبق یک پست منتشر شده در سایت Reddit این پروژه هنوز در حال پیشرفت و توسعه است، اما فعال شده و قابلیت اجرا شدن را دارد.

این سرور‌های خصوصی در حال حاضر تنها در نسخه‌ های آمریکای شمالی و اروپا امکان بازی کردن را به کاربران می‌ دهد. همچنین باید این نکته را متذکر شد که در سرور‌های خصوصی قابلیت بازی بین مناطق مختلف هنوز وجود ندارد. کاربری با نام Teza789 یک عکس در سایت Reddit منتشر کرده که در آن شاهد فعالیت یکی از این سرورها هستید.

گفتنی است که سورس کد‌های ساخت این سرورها منتشر شده که این امکان را می‌ دهد تا به وسیله‌ی آن هر بازیکنی سرور خصوصی خود را ایجاد کند.

پس از خاموش شدن سرور‌های این بازی، کارکنان استودیو Atlus در یک بلاگ پستی منتشر کردند که در آن هر یک خاطرات شخصی خودشان از انجام این بازی را نوشته بودند. Demon’s Souls اولین نسخه از سری بازی‌ های Souls بود که به صورت انحصاری برای پلی‌ استیشن ۳ در سال ۲۰۰۹ منتشر شده بود.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها