توضیحات سازندگان درباره نسخه PC بازی Anthem

توضیحات سازندگان درباره نسخه PC بازی Anthem

احمد هاتفی ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ دیدگاه ها

استودیو BioWare در اخبار جدیدی اطلاعاتی را درباره پورت بازی Anthem روی رایانه های شخصی منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

استودیو BioWare در جواب به یکی از کاربران در سایت Reddit اعلام کرده که تیم سازنده به‌طور مداوم در حال روی پلتفرم کامپیوتر است و نگرانی‌ های آن ها را درک می‌کند. همچنین استودیو بایوور در مورد سلاح‌ ها و نحوه کارکرد پیشرفت شخصیت بازی نیز توضیحاتی را ارائه کرده است.

توضیحات اعضای سازنده بازی Anthem:

«یکی از مزیت‌ هایی که می‌ توانید از آن استفاده کنید تا یک مدل ثابت داشته باشید، این است که بازیکنان را به سمت استایل‌ های مختلف گیم‌ پلی جذب کنید. شما چیز جدیدی را پیدا می‌ کنید که بسیار قوی‌ تر از آیتم مشابهی است که استفاده می‌ کردید؛ حال شما از این آیتم جدیدتر استفاده خواهید کرد.

از سوی دیگر، در کنار آیتم‌ هایی که با گذر زمان یا استفاده مکرر قدرتشان بالا می‌ رود، تمایل به پیدا کردن افزونه‌ هایی برای آیتم‌ هایی خواهید داشت که از آن‌ ها استفاده می‌ کنید.

همه‌ ی این موارد دست به دست هم می‌ دهند تا استایل بازی کردن شما شکل بگیرد. البته تمام این موارد به نحوه طراحی سیستم پیشرفت بازی نیز بستگی دارد که ما در حال کار روی هر دو استایل ذکر شده هستیم.»

 

بازی Anthem در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم های PS4 ،Xbox one و PC منتشر خواهد شد.

منبع:

Gamepur

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها