فروش بازی Monster Hunter World از مرز ۷.۵ میلیون نسخه گذشت

فروش بازی Monster Hunter World از مرز ۷.۵ میلیون نسخه گذشت

احمد هاتفی ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ دیدگاه ها

کمپانی Capcom در آمار جدیدی اعلام کرده است که میزان عرضه بازی Monster Hunter: World از زمان انتشارش تا به امروز به ۷.۵ میلیون نسخه رسیده است که عددی قابل توجه می باشد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Monster Hunter: World در تاریخ ۶ بهمن منتشر شده است و تا به امروز توانسته به یکی از نسخه های محبوب این سری تبدیل شود و در کشورهایی همچون ژاپن و انگلستان خودی نشان دهد.

کمپانی کپ کام در جدیدترین آمارش اعلام کرده است که یش از ۷.۵ میلیون نسخه از این بازی به بازار عرضه شده است. این تعداد نسخه، مجموع عرضه بازی به صورت فیزیکی و دانلود آن از فروشگاه‌ های پلی استیشن و ایکس باکس است.

با توجه به این آمار، بازی Monster Hunter World تبدیل به پرفروش‌ ترین بازی ساخته‌ شده توسط کمپانی Capcom شد. پیش تر بازی Resident Evil 5، با فروش کل ۷.۳ میلیون نسخه از زمان انتشار خود در سال ۲۰۰۹، پرفروش‌ ترین بازی شرکت کپ کام بود.

در دو هفته‌ ی اول عرضه شدن بازی Monster Hunter World، تنها در ژاپن، ۱.۵ میلیون نسخه به صورت فیزیکی به فروش رفت و مورد جالب دیگر اینجا است که در سه روز اول انتشار بازی، پنج میلیون نسخه از آن روانه بازارهای جهانی شده است. این آمار عرضه تنها برای پلتفرم‌ های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان است و قرار است که نسخه‌ ی کامپیوتر آن در پاییز سال ۹۷ منتشر شود.

بازی Monster Hunter: World در حال حاضر در دسترس کاربران PS4 و Xbox One می باشد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها