فیفا ۱۸ همچنان در حال تاخت و تاز در چارت انگلستان

فیفا ۱۸ همچنان در حال تاخت و تاز در چارت انگلستان

احمد هاتفی ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ دیدگاه ها

بازی FIFA 18 همانند دو هفته گذشته توانسته صدرنشین چارت بازی های پرفروش هفته انگلستان شود و فعلا حکمرانی در این کشور را از سایر عناوین گرفته است. با گیمر همراه باشید.

 

دو هفته است که بازی فیفا ۱۸ باز هم به اوج فروش خود در کشور انگلستان رسیده است و همچنان به این روند خود ادامه می دهد.

این هفته شاهد این هستیم که ۳ جایگاه ابتدایی جدول تغییری نکرده اند و به ترتیب شاهد قرارگیری بازی های فیفا ۱۸، GTA V و بازی Call of Duty: WWII در رده های اول تا سوم هستیم.

FIFA 18,GTA V,Call of Duty: WWII,Top 10 UK,UK Chart,چارت انگلستان,چارت انگلیس,چارت بازی‌ های پرفروش

بازی Mario Kart 8 Deluxe این هفته صعود چهار پله ای داشته و توانسته خود را به نیمه بالای جدول بازی های پرفروش هفته انگلستان برساند و مقام چهارمی را نصیب خود کند. Monster Hunter: World هم این هفته یک پله سقوط داشته و در میانه جدول قرار گرفته است.

این هفته عناوین ماریو توانسته اند خود را به رده های بالاتری برسانند که در ادامه بازی Super Mario Odyssey از رده نهمی هفته پیشش به جایگاه ششمی در این هفته رسیده است.

بازی ورزشی – مبارزه ای UFC 3 که هفته پیش در جایگاه پنجم بود این هفته سقوط دو رده ای داشته است و جایی بهتر از هفتمی نصیبش نشده است.

بازی PUBG که هفته گذشته در بین ده بازی پرفروش قرار نداشت این هفته صعود خوبی داشته و به رده هشتم دست یافته است. بازی The Legend of Zelda هم هفته پیش جایگاهی در بین ده بازی پرفروش نداشت و رده ۱۶ را ازآن خود کرده بود، اما این هفته با ۷ رتبه صعود داشته و رده نهم را در اختیار گرفته است.

FIFA 18,GTA V,Call of Duty: WWII,Top 10 UK,UK Chart,چارت انگلستان,چارت انگلیس,چارت بازی‌ های پرفروش

در نهایت شاهد قرار گیری بازی Shadow Of The Colossus هستیم که این هفته سقوط سه رتبه ای داشته و به رده دهمی بسنده کرده است. در ادامه می توانید لیست کامل ده بازی پرفروش این هفته کشور انگلستان را مشاهده کنید.

  1. FIFA 18
  2. GTA V
  3. Call of Duty: WWII
  4. Mario Kart 8 Deluxe
  5. Monster Hunter: World
  6. Super Mario Odyssey
  7. UFC 3
  8. PUBG
  9. The Legend Of Zelda
  10. Shadow Of the Colossus

منبع:

Chart Track

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها