ویدیو: تاخیر در انتشار نسخه آیفون بازی Rome: Total War

ویدیو: تاخیر در انتشار نسخه آیفون بازی Rome: Total War

احمد هاتفی ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ دیدگاه ها
ویدیو: تاخیر در انتشار نسخه آیفون بازی Rome: Total WarReviewed by احمد هاتفی on Mar 4Rating:

استودیو Feral Interactive تریلر جدیدی از بازی Rome: Total War منتشر کرده و اعلام کرده است که نسخه آیفون این عنوان با تاخیر مواجه خواهد بود. با گیمر همراه باشید.

 

Rome: Total War از آن دسته بازی های استراتژیک می باشد که بازیکن را محو خود می کند و باید دقت لازم را در اجرای بکار برد تا پیروز نبردهای مختلف شد.

همیشه مهم بوده است که بازی های استراتژیک خوبی برای گوشی های همراه عرضه شود تا علاقه مندان بتوانند در هرکجا که هستند به تجربه بازی بپردازند.

استودیو Feral Interactive در آبان ماه گذشته اعلام کرد که بازی Rome: Total War با قیمت ۹.۹۹ دلار برای دستگاه‌ های آیفون در حال توسعه می‌ باشد. پس از آن کاربران این سوال برایشان پیش آمد که بازی با این همه محتوا آیا روی صفحه کوچک آیفون قابل بازی خواهد بود یا خبر.

البته پس از انتشار بسته‌ الحاقی Barbarian Invasion روی نسخه iPad این بازی، نگرانی‌ های ناشی از پورت آیفون فراموش شد و کاربران توانستند با پرداخت ۴.۹۹ دلار به تجربه این محتوا که در واقع بازی مجزا بود، بپردازند.

Rome: Total War,Total War,Feral Interactive,iPad,iPhone,بازی موبایل,بازی ایفون,بازی استراتژیک گوشی

قرار بود بازی Rome: Total War با قیمت ۹.۹۹ دلار برای دستگاه‌ های آیفون منتشر شود که استودیو Feral Interactive اعلام کرد این کار با تاخیر مواجه شد و به تاریخ نامشخصی از تابستان ۹۷ موکول شده است. اما در آن سو سازندگان تریلری از این بازی منتشر کردند که عملکرد این پورت و نحوه اجرای آن روی آیفون را نشان می‌ دهد.

سازندگان درباره تاخیر انتشار نسخه آیفون بازی اعلام کرده اند که با اعمال تاخیر کوتاهی در انتشار بازی Rome: Total War قصد دارند که وقت بیشتری را برای توسعه این پورت اختصاص دهند تا بتوانند یک تجربه واقعی از استراتژی همزمان (RTS) را برای طرفداران این سبک به ارمغان بیاورند.

همچنین سازندگان در جواب به یکی از کاربران در حساب کاربری خود در توییتر گفتند که تمامی فرقه‌ ها از نسخه پی سی و آی‌ پد برای پورت آیفون در نظر گرفته شده است و کاربران به آن ها دست پیدا می‌ کنند.

منبع:

Touch Arcade

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها