ویدیو: تریلر جدید بازی MLB The Show 18

ویدیو: تریلر جدید بازی MLB The Show 18

احمد هاتفی ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ دیدگاه ها
ویدیو: تریلر جدید بازی MLB The Show 18Reviewed by احمد هاتفی on Mar 4Rating:

استودیو سونی San Diego جدیدا تریلری از بازی شبیه ساز بیسبال MLB The Show 18 را منتشر ساخته است که تغییرات و ویژگی های حالت Diamond Dynasty این عنوان را به تصویر می کشد. با گیمر همراه باشید.

 

به تازگی ویدیویی از عنوان  منتشر شده است که حالت جدید این بازی را به روایت تصویر برای علاقه مندان نشان می دهد.

ویدیو‌های منتشر شده که با نام Monday GameSpot شناخته می‌ شوند به طور هفتگی ویژگی‌ های بازی MLB The Show 18 را به تصویر می‌ کشند. در این میان توانستیم نگاهی به  حالت Diamond Dynasty و نحوه عملکرد آن بیندازیم که به نقل از ویدیو شامل تغییراتی در بخش ساختار ماموریت‌ ها و نحوه به دست آوردن بازیکنان افسانه‌ ای همچون Ted Williams و Babe Ruth می‌ شود.

همچنین سیستم امتیاز دهی این حالت هم با بهوبدهایی همراه است که به کاربران اجازه می دهد از مرز سطح ۹۹ عبور کنند. این موضوع به عنوان مثال باعث می‌ شود که بازیکن Babe Ruth عملکرد بهتری نسبت به فعالیت خود در سال‌ های اخیر، داشته باشد.

MLB The Show 18,Diamond Dynasty,Sony San Diego,PS4,Sony, تاریخ انتشار بازی MLB The Show 18,قیمت بازی MLB The Show 18

کسانی که تقریبا هر ساله به طور انحصاری تنها به تجربه حالت Diamond Dynasty می‌ پردازند، این بروزرسانی می‌ تواند نظر آن ها را به خود جلب کند. البته برخی افراد در انجمن‌ ها نگران این موضوع هستند که سیستم جدید امتیازدهی ضربه‌ ای به تعادل بازی نزند. گفتنی است که در آن سو سیستم جدید جوایز و آیتم‌ هایی را برای کاربران در نظر گرفته است که به نظر می‌ رسد این موضوع امسال بتواند بازیکنان بیشتری را به بخش Diamond Dynasty جذب کند.

بازی MLB The Show 18 در تاریخ ۷ فروردین ۹۷ بطور انحصاری برای پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد و کسانی که این عنوان را پیش خرید کرده باشند می توانند زودتر از بقیه یعنی در تارخ ۳ فروردین به آن دسترسی داشته باشند.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها