ویدیو: لایو اکشن بازی Far Cry 5

ویدیو: لایو اکشن بازی Far Cry 5

احمد هاتفی ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ دیدگاه ها

یوبیسافت در جدیدترین اخبار بازی فارکرای ۵ تریلری تز لایو اکشن بازی منتشر ساخته است که اوج جنون و دیوانگی در این بازی را به تصویر می کشد. با گیمر همراه باشید.

 

بی شک سری فارکرای یکی از جاه طلبانه ترین عناوین صنعت بازی می باشد که همیشه توانسته طرفداران را مجذوب خود کند.

جدیدترین نسخه این سری در سال ۹۷ عرضه خواهد شد و هسته مرکزی بازی حول گروهی روایت می شود که اختلافات مذهبی را بهانه کرده اند و ایالتی را به هم ریخته اند.

این گروه آخرالزمان را نزدیم کی دانند و به همین جهت شروع ایجاد مشکلاتی برای مردم منطقه می کنند. تقریبا از عنوان فارکرای ۳ بود که یوبیسافت با خلق شخصیت ضد قهرمانی باور نکردنی توانست راه این سری را از سایر بازی های اکشن جدا کند.

Far Cry 5,Far Cry,Ubisoft,PS4,Xbox One,تاریخ انتشار بازی فارکرای 5,داستان بازی فارکرای 5,تاریخ انتشار بازی Far Cry 5

یوبیسافت با انتشار این لایو اکشن متفاوت، ثابت می‌ کند که اگر تبدیل به یک استودیو فیلمسازی هم می‌ شد، قطعا می‌ توانست نتایج فوق‌ العاده‌ ای را به دست بیاورد!

چرا که تریلرهای سینمایی آن‌ ها، حال چه برآمده از موتور سازنده‌ ی بازی باشند و چه به مانند آنچه که هم‌ اکنون به تماشایش می پرازید، دقیقا به مانند یک فیلم کوتاه ساخته و پرداخته شوند، یک ویژگی مشترک بزرگ دارند و آن چیزی نیست جز این که جذب‌ کننده به نظر می‌ رسند و هایپ طرفداران بازی را افزایش می‌ دهند.

Far Cry 5,Far Cry,Ubisoft,PS4,Xbox One,تاریخ انتشار بازی فارکرای 5,داستان بازی فارکرای 5,تاریخ انتشار بازی Far Cry 5

از طرفی، ویدیوهای منتشرشده از گیم‌ پلی Far Cry 5 که اثر را از همه‌ ی مناظر، شبیه به نسخه‌ ی تکامل‌ یافته‌ی بازی‌ های قبلی این مجموعه که با برخی از ویژگی‌ های متفاوت و جذاب حاضر در ساخته‌ های دیگر این کمپانی مخلوط شده به نظر می‌ رسانند، کاری می‌ کنند که خواه یا ناخواه تعداد زیادی از بازیکنان، برای از راه رسیدن بازی، هیجان‌ زده باشند.

بازی Far Cry 5 در تاریخ ۷ فروردین‌ ماه ۹۷ (۲۷ مارس) برای پلتفرم‌ های رایانه های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه می‌ شود.

منبع:

ShackNews

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها