یوبیسافت تا ۱۰ سال دیگر از بازی رینبو پشتیبانی خواهد کرد

یوبیسافت تا ۱۰ سال دیگر از بازی رینبو پشتیبانی خواهد کرد

احمد هاتفی ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ دیدگاه ها
یوبیسافت تا 10 سال دیگر از بازی رینبو پشتیبانی خواهد کردReviewed by احمد هاتفی on Feb 20Rating:

کمپانی یوبیسافت جدیدا اعلام کرده است که دنباله ای برای بازی Rainbow 6 نخواهد ساخت و تا ده سال دیگر نیز از این عنوان پشتیبانی می کند. با گیمر همراه باشید.

 

امروزه بازار بازی هایی مثل Rainbow Six Siege بسیار داغ شده و در گیم نت ها نیز رقیبی برای کانتر پیدا شده است که بسیار سرگرم کننده نیز می باشد.

بازی رینبو با اینکه در زمان عرضه اش مشکلات فراوانی داشت اما پس از سه سال تقریبا به تعادل رسیده است و یوبیسافت به خوبی توانسته از این عنوان شوتینگ حمایت به عمل آورد.

بسیاری از گیمرها اعتقاد دارند که زمان زیادی از انتشار بازی رینبو می گذرد و باید یوبیسافت به فکر انتشار نسخه جدید باشد تا اینکه هی آپدیت ارائه دهد. اما امروز یوبیسافت با صراحت تمام اعلام کرده است که قصد انتشار هیچ دنباله ای برای بازی Rainbow Six Siege را ندارد و تا ده سال دیگر هم از این بازی پشتیبانی خواهد کرد.

Rainbow Six Siege,Rainbow Six,Rainbow,Rainbow 6,Ubisoft,بازی رینبو,رینبو

Remy درباره این اظهارات گفته است:

«ما با اطمینان اعلام می‌ کنیم که فعلا خبری از دنباله بازی Rainbow Six Siege نیست. با این حال به مدت ۱۰ سال از این بازی پشتیبانی خواهیم کرد و این بازی حالا حالا‌ها بخشی از زندگی شما خواهد بود. »

همانطور که اطلاع دارید به شخصیت های بازی رینبو «اپراتور» می گویند. در حال حاضر ۳۶ اپرانور در بازی وجود دارند که هریک ویژگی های منحصر به فردی دارند؛ یوبیسافت اعلام کرده است که قصد دارد با پشتیبانی از این عنوان برای سال های طولانی، تعداد این اپراتورها را به ۱۰۰ برساند.

بازی Rainbow Six Siege اولین بار در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و حال یوبیسافت برای مدت تقریبا سه سال است که از این بازی پشتیبانی می‌ کند و طبق گفته‌ های اخیر آن‌ ها، این پشتیبانی برای مدتی خیلی طولانی هم ادامه خواهد داشت.

همچنین طبق آخرین آمار اعلام‌ شده توسط سازندگان، این بازی بیش از ۲۷ میلیون کاربر دارد.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها