اخباری جدید از انیمیشن Incredibles 2

اخباری جدید از انیمیشن Incredibles 2

امیر پورمحمد ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ دیدگاه ها
اخباری جدید از انیمیشن Incredibles 2Reviewed by امیر پورمحمد on Feb 11Rating:

نگاهی به پوستر منتشر شده از شخصیت ادنا از انیمیشن شگفت انگیزان دو (Incredibles 2). با گیمر همراه باشید.

 

چندی پیش پوستری جدید از قسمت دوم انیمیشن محبوب شگفت انگیزان دو منتشر گردید. البته این حرکت از سوی پیکسار (Pixar) دور از انتظار نبود. قابل پیش بینی بود که پس از انتشار اولین تریلر قسمت دوم انیمیشن شگفت انگیزان باید موجی از پوستر ها از سوی پیکسار روانه فضای مجازی می شد.

این پوستر منتشر شده نشان دهنده شخصیت ادنا مود است که شغل طراحی لباس را برای قهرمانان بر عهده دارد. در قسمت اول مجموعه شاهد حضور کم رنگ این شخصیت دوست داشتنی بودیم ولی از قرار معلوم و با توجه به انتشار پوستر خصوصی برای این شخصیت احتمال پر رنگ شدن نقش این شخصیت در قسمت دوم مجموعه بسیار بالا ست.

صدا پیشگی این شخصیت همانند قسمت قبلی به برد برد (Brad Bird) سپرده شده است.

این پوستر که در سبک هنری پوستر های تئاتر ساخته شده است نشان دهنده شخصیت ادنا مود به صورت سیاه سفید است. تنها ترین بخش رنگی پوسترلب های ادنا است که به نوعی نشان و امضای شخصی این شخصیت به شمار می رود. البته نباید دیالوگ همیشگی ادنا را در پوستر نادیده گرفت.

زمان خیلی زیادی طول کشیده است. این دیالوگ به نوعی به وقفه طولانی مدت میان قسمت اول و دوم انیمیشن اشاره دارد. قسمت اول مجموعه در سال ۲۰۰۴ اکران گردید.

با توجه به اخبار منتشر شده از سوی شرکت پیکسار، هفته ی بعد شاهد عکس هایی جدید از این انیمیشن محبوب خواهیم بود. این انیمیشن برای اکران در تاریخ ۱۵ ژوئن ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده است.

منبع:

ComicBook

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها