ویدیو: رویداد Outbreak بازی Rainbow Six Siege

ویدیو: رویداد Outbreak بازی Rainbow Six Siege

احمد هاتفی ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ دیدگاه ها

با توجه به اینکه به زمان رویداد مهم Outbreak بازی Rainbow Six Siege نزدیک می شویم، یوبیسافت در این راستا تریلری را منتشر ساخته است. با گیمر همراه باشید.

 

رویداد Outbreak یکی از برنامه های سال سوم عرضه بازی Rainbow Six Siege می باشد که حدود سه ماه پیش معرفی شد و بعد آن تیزر و تریلری درباره آن منتشر گردید.

حال یوبیسافت به تازگی ویدیویی از این رویداد عرضه کرده است که پیش زمینه داستان جدید بازی را روایت می کند.

این ویدیو Ash’s Briefing نام دارد که شاهد نحوه قرنطینه کردن شهر «نیو مکزیکو» هستیم. آن هم زمانی که تهدیدی جدید به‌نام Apex جان انسان‌ ها را تهدید می‌ کند که این انگل از طریق انفجار یک کپسول فضایی به وجود آمده است.

Rainbow Six Siege,Rainbow,Rainbow Six,ubisoft,Outbreak, رویداد Outbreak بازی Rainbow,رویداد Outbreak بازی رینبو

حال با پخش شدن Apex اهالی بخشی از شهر نیو مکزیکو به‌ موجوداتی زامبی شکل تبدیل شده و تعدادی از اپراتورهای متخصص Rainbow Six Siege موظف هستند تا این انگل را از بین ببرند.

در کنار این ویدیو، یوبیسافت اطلاعاتی از موجودات داخل این رویداد منتشر کرده است. در این لیست نام پنج هیولا آمده است که بیشتر با موجوداتی بنام Grunts روبرو خواهیم شد.

در ادامه می توانید اطلاعت ۵ هیولای جدید بازی Rainbow Six Siege را مشاهده کنید:

  • Grunts: این موجودات معمولی‌ ترین نوع موجودات بازی هستند که با شناسایی دشمن، مقاومت آن‌ ها شدیدا بالا می‌ رود. دلیل این اتفاق هم این است که انگل داخل بدن Grunt با شناسایی دشمن و تهدیدی که علیه او است، پوست بدن هیولای مورد نظر را ضخیم کرده تا در مقابل گلوله، مقاوم شود. مخفی کاری بهترین نوع مبارزه با این موجودات می باشد.
  • Smashers: همانطور که از اسمشان مشخص است، Smasherها اصلا موجودات با احتیاطی نبوده و به خاطر انگل موجود، از بدن مقاوم و سرسختی برخوردار هستند. این موجودات به‌ راحتی می‌ توانند دیوارها را خراب کرده و اصلا زخمی نشوند.
  • Breachers: این ها در واقع موجوداتی فرز و چابک هستند که همانند یک بمب عمل کرده و توانایی تخریب دیوار و سایر مناطق را دارند. زمانی که در نزدیکی دیوار هستید، حواس‌ تان به این موجودات باشد.
  • Rooters: این موجودات را می‌ توان یکی از خاص‌ ترین دشمنان شما در رویداد Outbreak دانست. روترها موجوداتی هستند که از طریق زمین می‌ توانند به شما ضربه وارد کنند. همچنین این موجودات مدام درحال حرکت بوده و شما را اذیت خواهند کرد. نکته مهم در رویارویی با روترها این است که در اواخر نوار سلامت خود، شدیدا خطرناک شده و ضرباتشان مرگبار می‌ شود.
  • Apex: این هیولا قوی‌ ترین و خاص‌ ترین دشمن شما در رویداد Rainbow Six Siege است. نکته‌ ی جالب در مورد Apex این است که یک موج از دشمنان را به سمت شما می‌ فرستد تا اینکه بخواهد به‌ صورت مستقیم با شما مقابله کند. بهترین اپراتورها برای مقابله با Apex، اپراتور Doc و اپراتور Finka اعلام شده است.

 

طبق اعلام کمپانی یوبیسافت، رویداد Outbreak بازی Rainbow Six Siege در تاریخ ۱۵ اسفندماه (۶ مارس) در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

گیمرها در این رویداد به یک حالت سه نفره جدید دسترسی خواهند داشت که نقشه های آن بسیار بزرگ تر از نقشه های تروریست می باشد. این رویداد سه نقشه مجزا دارد.

 

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها