تاسیس سرورهای PC بازی For Honor تا ۱۰ روز دیگر

تاسیس سرورهای PC بازی For Honor تا ۱۰ روز دیگر

احمد هاتفی ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ دیدگاه ها

در اخبار جدید بازی For Honor اعلام شده است که کاربران PC این عنوان تا ده روز دیگر صاحب سرورهای اختصاصی برای این پلتفرم خواهند شد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی For Honor در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و ساخت سرورهای اختصاصی برای هر پلتفرم این عنوان موضوع مهمی برای یوبیسافت تلقی میشد ولی در سال ۲۰۱۷ این امر ممکن نشد و حال خبر رسیده است که کاربران این بازی در پلتفرم PC تا ده روز دیگر می توانند این بازی را بر روی سرورهای اختصاصی انجام دهند.

معمولا افرادی که زیاد با بازی‌ های چند نفره و آنلاین سروکار دارند، می‌ دانند که سرورهای اختصاصی برای یک پلتفرم در چنین آثاری تا چه اندازه ارزشمند و کارآمد است؛ چرا که سبب می‌ شود تا سرورهای بازی به ندرت از دسترس خارج شده و پایداری بالایی داشته باشند و از طرفی سیستم Matchmaking بازی نیز عملکرد بهتری از خود نشان دهد.

حالا در جدیدترین اخبار بازی، کمپانی یوبیسافت اعلام کرده است که در تاریخ ۱۹ فوریه (۳۰ بهمن) سرورهای اختصاصی نسخه کامپیوتر بازی For Honor در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت.

کارگردان بازی For Honor نیز در رابطه با این موضوع گفته است:

«تغییر دادن زیربناهای یک بازی در حالی که بازیکنان در حال تجربه آن هستند چالش برانگیز است، اما از جهتی این اقدام، گام مهمی برای بهبود تجربه بازیکنان بود. راه‌ اندازی سرورهای اختصاصی به ما این اطمینان را می‌ دهد که بازی برای یک سال کامل دیگر با پشتیبانی و محتویات جدید در مسیر هموارتری به راه خود ادامه خواهد داد.»

Age of Wolves نام فصل پنجم از بازی For Honor می باشد و ساخت و ارائه سرورهای اختصاصی نسخه PC این عنوان قسمتی از برنامه های این فصل محسوب می شود.

فصل جدید بازی از تاریخ ۲۶ بهمن ماه آغاز خواهد شد که بالانس هایی را با خود به همراه دارد و همچنین حالت های تمرینی و مبارزه ای جدیدی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

فعلا برنامه سرورهای اختصاصی نسخه رایانه های شخصی بازی For Honor اعلام شده است و خبری از سرورهای کنسولی این بازی به گوش نمی رسد، اما مطمئنا بزودی شاهد انتشار این خبر نیز خواهیم بود.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها