تعلیق همکاری‌ سازمان فنی و حرفه‌ ای با سامسونگ

تعلیق همکاری‌ سازمان فنی و حرفه‌ ای با سامسونگ

حسام نجاتی ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ دیدگاه ها

بعد از اتفاقاتی که در المپیک زمستانی رخ داد، این بار سازمان آموزش فنی و حرفه ای در اقدامی احتمال تعلیق همکاری با سامسونگ را به اطلاع رساند. با گیمر همراه باشید.

 

معاون وزیر کار در واکنش به اقدام گستاخانه شرکت کره‌ ای در برخورد با ملی‌ پوشان المپیکی ایران گفت:

اگر سامسونگ تا ساعت ۲۴ امشب عذرخواهی نکند، سازمان فنی و حرفه ای کشور تمام همکاری‌ خود با این شرکت را تعلیق می‌کند.

در پی رفتار گستاخانه شرکت سامسونگ با ورزشکاران ملی‌ پوش المپیکی ایران در کره جنوبی، بسیاری از مقامات کشورمان نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و خواستار قطع همکاری با این شرکت در صورت عدم عذرخواهی مقامات آن شده‌اند.

 

براساس این گزارش، تیم ملی المپیکی ایران که برای بازی‌ های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ پیونگ چانگ شرکت کرده بود، به دلیل آنچه که تحریم‌ های سازمان ملل خوانده می‌شود، از دریافت خدمات اسپانسری محروم شد. در این باره سلیمان پاک‌ سرشت در گفت‌ و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در پاسخ به این سؤال که با توجه به رفتار غیراخلاقی شرکت کره‌ ای سامسونگ مبنی بر تحریم شرکت‌ کنندگان ایرانی در بازی‌ های المپیک‌، آیا همچنان قصد ادامه همکاری با این شرکت برای برگزاری المپیاد تکنسین‌ های ایرانی دارید، پاسخ داد:

اگر سامسونگ تا ساعت ۲۴ امشب عذرخواهی و جبران نکند، سازمان آموزش فنی و حرفه‌ ای کشور همه همکاری‌ های خود با این شرکت را تعلیق خواهد کرد.

 

قابل ذکر است که هر ساله المپیاد تکنسین‌ های ایران با همکاری سامسونگ توسط سازمان آموزش فنی و حرفه‌ ای برگزار می‌شود.

منبع:

Fars News

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها