تصاویر جدید و زیبای بازی Metro Exodus

تصاویر جدید و زیبای بازی Metro Exodus

احمد هاتفی ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ دیدگاه ها
تصاویر جدید و زیبای بازی Metro ExodusReviewed by احمد هاتفی on Feb 9Rating:

سازندگان بازی Metro Exodus به تازگی تصاویری از این عنوان منتشر کرده اند که محیط ها و شخصیت اصلی بازی را به زیبایی به تصویر می کشند. با گیمر همراه باشید.

 

Metro Exodus جدیدترین نسخه این سری می باشد که در نمایشگاه E3 2017 معرفی شد.

مجله Game Informer این ماه به سراغ بازی Metro Exodus رفته و طرح جلدش را این بار به این عنوان اختصاص داده و حتی تصاویر خیره کننده ای را از آن منتشر کرده است.

حوادث بازی Metro Exodus در سال ۲۰۳۶ در یک زمین پساآخرالزمانی که در اثر یک جنگ هسته‌ ای در حدود ۲۰ سال پیش در ۲۰۱۳ ویران شده است، اتفاق می‌ افتد.

Exodus,E3 2017,E3,Metro: Last Light,Game Informer,تاریخ انتشار بازی Metro: Exodus,تصاویر جدید بازی Metro: Exodus

وقایع این نسخه پس از داستان بازی Metro: Last Light را روایت می‌ شود و به مانند دو بازی قبلی این مجموعه بازیکنان در نقش «آرتیوم» ۲۲ ساله قرار می‌ گیرند که از مترو واقع در مسکو فرار می‌ کند و با گروه Spartan Rangers عازم یک سفر به خاور دور (آسیای شرقی) می‌ شود.

طبق جزپیات مشخص‌ شده توسط توسعه‌ دهندگان، هر شهر در بازی Metro Exodus اندازه‌ ای بین سه تا چهار کیلومتر مربع خواهد داشت و این بازی با رزولوشن ۴K در کنسول Xbox One X اجرا می‌ شود و تریلر گیم‌ پلی بازی در نمایشگاه E3 2017 روی PC اجرا شده بود.

Exodus,E3 2017,E3,Metro: Last Light,Game Informer,تاریخ انتشار بازی Metro: Exodus,تصاویر جدید بازی Metro: Exodus

سری بازی‌های «مترو» بر اساس سری رمان‌ هایی با همین نام (Metro 2033، Metro 2034 و Metro 2035) ، نوشته‌ی «دمیتری گلاخوسکی» ساخته شده‌ اند. با توجه به رمان های گلاخوسکی و فضای داستان هایش، بازی Metro: Exodus نیز قرار است همچون دو بازی قبلی اتمسفر سنگین وحشت بقا را با مکانیک‌ های ژانر مخفی کاری و شوتر اول شخص ترکیب کند.

همچنین با نگاهی به نمایش‌ های این بازی می‌ توان حدس زد که در این نسخه شاهد طراحی بازتر مراحل نیز هستیم، مراحلی که آزادی عمل بیشتری را در اختیار گیمر قرار می‌ دهند و به او اجازه می‌ دهند چالش‌ های پیش رویش را خود انتخاب کند.

بازی Metro: Exodus در زمان نامشخصی از سال ۲۰۱۸ برای سه پلتفرم PC ،Xbox One و PS4 عرضه خواهد شد.

منبع:

Gamepur

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها