ویدیو: معرفی لاکپشت‌های نینجا در بازی Injustice 2

ویدیو: معرفی لاکپشت‌های نینجا در بازی Injustice 2

احمد هاتفی ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ دیدگاه ها
ویدیو: معرفی لاکپشت‌های نینجا در بازی Injustice 2Reviewed by احمد هاتفی on Feb 9Rating:

استودیو ندررلم در جدیدترین اخبار بازی Injustice 2 با انتشار تریلری اقدام به عرفی لاکپشت های نینجا برای این عنوان کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

چندین ماه پیش بود که استودیو Nether Realm با انتشار خبری رسما از بسته الحاقی سوم بازی Injustice 2 پرده برداری کرد و معلوم شد که لاکپشت های نینجا محبوب نیز در قالب یک شخصیت به بازی افزوده می شوند.

حال پس از گذشتن مدتی تریلر معرفی این لاکپشت های پرطرفدار عرضه شده است. علاوه بر این، دو روز پیش استودیو ندررلم اعلام کرد که در استریم «واچ‌تاور»، گیم‌پلی لاکپشت‌ های نینجا را نشان خواهند داد و حال مطابق آخرین اخبار بازی، استودیو ندررلم با انتشار یک تریلر جدید به معرفی این کاراکترهای محبوب پرداخته است.

در این تریلر شما شاهد تمام لاک‌پشت‌ های نینجا یعنی کاراکتر‌های «داناتلو، لئوناردو، مایکل‌آنجلو و رافائل» هستیم.

 Injustice 2,Fighter Pack,Atom,Enchantress,Ninja Turtles,لاکپشت های نینجا,اینجاستیس 2

هر شخصیت، سلاح و سری حرکت‌ های مخصوص به خود را خواهد داشت. همچنین هر یک از این شخصیت ها پس از برد حریف در صورتی که خونی از آن ها نرفته باشد، حرکات نمایشی را انجام می دهند که برای مثال در این تریلر می توان خوردن پیتزا و یا اسکیت سواری را مشاهده کرد.

لاک‌پشت‌ های نینجا به‌ عنوان آخرین شخصیت‌ های موسوم به فایتر پک به فهرست مبارزان بازی مبارزه‌ ای Injustice 2 و در قالب بسته Fighter Pack 3، در کنار دو کاراکتر Atom و Enchantress منتشر خواهند شد.

تاریخ انتشار کاراکترهای لاکپشت های نینجا فعلا مشخص نشده است اما طی ماه جاری در دسترس دانلود خواهند بود.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها