ادامه صدرنشینی Monster Hunter: World در چارت انگلستان

ادامه صدرنشینی Monster Hunter: World در چارت انگلستان

احمد هاتفی ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ دیدگاه ها

بازی Monster Hunter: World که هفته پیش عرضه شد و توانست صدر چارت انگلیس را بدست بیاورد، این هفته نیز در این رده باقی مانده است. با گیمر همراه باشید.

 

Monster Hunter World اولین نسخه از این سری است که برای کنسول های نسل هشتمی منتشر شده است و خیلی زود توانسته بازار غرب و شرق را بدست بگیرد و عنوانی مثل Call of Duty: WWII که برای نه هفته پیاپی رتبه نخست این جدول را در اختیار داشت را به میانه های جدول تبعید کند.

جدیدترین نسخه از عنوان ورزشی UFC نیز این هفته برای کنسول های نسل هشتمی عرضه شد و توانست رده دوم چارت بازی های پرفروش انگلستان را بدست بیاورد و همچنین پیشرفت این عنوان توانسته نظر منتقدان را جلب کند و متای ۷۹ را به این بازی اختصاص دهند.

عنوان Call of Duty: WWII که هفته گذشته با انتشار عناوین جدید باز هم رتبه نخست را از دست داده بود، این هفته نیز با انتشار دو بازی جدید نتوانسته به صدر دست بیابد و همان رده سوم هفته گذشته اش را حفظ کرده است.

بازی FIFA 18 نیز همانند بازی Call of Duty: WWII رتبه هفته پیش خودش را حفظ کرده و این هفته نیز در همان رده چهارم باقی مانده است.

بازی GTA V که در اولین هفته سال ۲۰۱۸ توانسته بود رتبه نخست این جدول را بنام خود ثبت کند و عنوان Call of Duty: WWII را بعد ۹ هفته از صدرنشینی دور کند، این هفته همانند هفته پیش در میانه جدول و در رده پنجم ایستاده است.

بازی مبارزه ای Dragon Ball FighterZ که هفته پیش منتشرشده بود و توانسته بود در اولین هفته عرضه اش رتبه دوم چارت بریتانیا را تصاحب کند، این هفته با سقوطی ۴ پله ای در جایگاه ششم این جدول ایستاده است. بازی Mario Kart 8 Deluxe هم این هفته متحمل سقوط بوده و با یک رتبه افت در مقام هفتمی چارت بازی های پرفروش انگلستان قرار گرفته است.

بازی Super Mario Odyssey این هفته فروش خوبی را در انگلستان داشته و توانسته از رده ۱۶ به جایگاه هشتم ترفیع پیدا کند و در بین ۱۰ بازی پرفروش این هفته بریتانیا قرار بگیرد.

بازی Dissidia Final Fantasy NT که اولین هفته عرضه اش را تجربه می کند این هفته نتوانسته جایگاهی بهتر از رده ۹ را به نام خود ثبت کند. در نهایت در رده دهم چارت این هفته بازی زلدا قرار گرفته است که نسبت به هفته گذشته ۳ رده سقوط داشته است.

در ادامه می توانید لیست بازی های پرفروش این هفته (۲۷ ژانویه – ۳ فوریه) کشور انگلستان را مشاهده کنید:

  1. Monster Hunter World
  2. UFC 3
  3. Call of Duty: WWII
  4. FIFA 18
  5. GTA V
  6. Dragon Ball FighterZ
  7. Mario Kart 8 Deluxe
  8. Super Mario Odyssey
  9. Dissidia Final Fantasy NT
  10. Legend of Zelda

 

معرفی عناوین جدید این هفته:

UFC 3

UFC 3 یک عنوان مبارزه ای می باشد که از ورزشی به همین نام الهام گرفته شده است و توانسته انتظارات دوست داران این ژانر را برآورده کند و نسبت به نسخه های پیشین خود پیشرفت چشمگیری داشته است.

در این بازی باید علاوه بر مبارزه با رقبا، در صفحات مجازی خود نیز فعال باشید و بتوانید محبوبیت عمومی بدست بیاورید تا در درنیای داخل بازی اسم و رسمی پیدا کنید و سپس به بخش چندنفره ملحق شوید و طلب حریف کنید.

بازی UFC 3 در تاریخ ۱۳ بهمن برای پلتفرم های Xbox One و PS4 منتشر شده است.

 

Dissidia Final Fantasy NT

Dissidia Final Fantasy NT یک بازی مبارزه‌ ای سه در مقابل سه (۳v3) است که قهرمانان آن از مجموعه فاینال فانتزی در این بازی حضور پیدا کرده‌ اند. با عرضه نسخه نهایی، ۲۸ کاراکتر در فهرست قهرمانان این بازی در دسترس قرار گرفته اند و پس از آن ۶ کاراکتر دیگر به واسطه بسته‌ های الحاقی به بازی اضافه می‌ شوند.

کمپانی اسکوئر انیکس هنوز از کاراکتر‌هایی که قرار است به واسطه آپدیت به بازی اضافه شوند، رونمایی نکرده‌ است. ۶ کاراکتر مذکور جزو محتویات Season Pass این بازی هستند و کاربران می‌ توانند با خرید نسخه Digital Deluxe یا Ultimate Collector’s Edition بازی Dissidia Final Fantasy NT از این محتوا در آینده بهره‌ مند شوند.

منبع:

Chart Track

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات