اخبار جدید در مورد ریبوت فیلم Hellboy

اخبار جدید در مورد ریبوت فیلم Hellboy

امیر پورمحمد ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

دیوید هاربر (David Harbour) می گوید فیلم پسر جهنمی (Hellboy) همانند فیلم لوگان (Logan) و ددپول (Deadpool) خواهد بود. با گیمر همراه باشید.

 

دیوید هاربر بازیگر نقش اصلی ریبوت در حال ساخت پسر جهنمی، در مصاحبه ای که با وی صورت گرفت خط داستانی فیلم را اقتباسی از کامیک بوک های پسر جهنمی معرفی کرد. همچنین با مثال زدن فیلم هایی همچون ددپول و لوگان و اشاره به وفاداری آن ها به کامیک بوک ها، ریبوت فیلم پسر جهنمی را از سایر فیلم های به اصطلاح پاپکورنی سینما که به داستان کامیک بوک های خود وفا دار نیستند مجزا کرد.

نزدیک به یک دهه پیش گیرمو دلتورو (Guillermo del Toro) با ساخت فیلم تیغه ۲ (Blade II)، تصمیم به ایجاد یک مجموعه از فیلم ها با محوریت داستانی کامیک بوکی گرفت. نتیجه این تصمیم گیرمو فیلم پسر جهنمی (Hellboy) شد که در سال ۲۰۰۴ اکران گردید. این فیلم با هنرنمایی رون پرلمن (Perlman) توانست توجه علاقه مندان کامیک را به خود جلب کند. نتیجه این علاقه طرف داران قسمت دوم این مجموعه را رقم زد. پسر جهنمی: ارتش طلایی (Hellboy II: The Golden Army) چهار سال بعد از قسمت اول یعنی در سال ۲۰۰۸ اکران گردید ولی نتوانست به موفقیت چندانی دست یابد. شکست قسمت دوم مجموعه باعث گردید قسمت سوم علا رقم وجود فیلم نامه هیچ وقت ساخته نشود.

با اینکه طرفداران مجموعه  کامیک های پسر جهنمی بیش از ده سال است درخواست ساخته شدن قسمت سوم مجموعه فیلم را دارند ولی دلتورو هیچ وقت موفق به ساخت آن نشد.ولی در حال حاضر چیزی بهتر از قسمت سوم مجموعه نصیب طرفداران شده است. یک بازسازی تمیز و حساب شده از فیلم که داستان فیلم را به صورت کامل گسترش می دهد و طرفداران ره به اعماق تاریک تر دنیای دیو و پری پسر جهنمی می برد.

مایک میگنولا (Mike Mignola) یک از اولین خالقان پسر جهنمی وظیفه نویسندگی فیلم نامه را همراه با کریستوفر گولدن (Christopher Golden) نویسنده آثاری همچون مردان ایکس بر عهده دارد.

دیوید هاربر در مصاحبه ای با سایت TUR در مورد اهداف سازندگان ریبوت پسر جهنمی می گوید:

«زمانی که از من برای بازی در این فیلم دعوت شد اصلاً نمی خواستم که این دعوت را رد کنم. کامیک های آقای میگنولا یکی از محبوب ترین کامیک های من هستش. به نظر شخصی من در حال حاضر دو نوع سبک فیلم سازی کامیک در سینما وجود داره، یکی اینکه سازندگان فقط یک فیلم پاپکورنی و سرگرم کننده می سازند. به نوعی به این فیلم ها می شه لقب فیلم های دو بعدی رو داد. و گروه دیگه آثاری زیبایی همچون ددپول و لوگان. ما هم قصد داریم فیلم هایی مشابه اونا بسازیم. ما می خواهیم طرفداران عاشق شخصیت پسر جهنمی شوند، ولی در ته دلشون از این علاقه و عشق مطمئن نباشند.»

 

از ستارگان ریبوت پسر جهنمی می توان به ایان مک شن (Ian McShane)، میلا جوویچ (Milla Jovovich) و ساشا لان (Sasha Lane) اشاره کرد. این فیلم برای اکران در تاریخ ۱۱ ژانویه ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است.

منبع:

ScreenRant

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات