ویدیو: معرفی بازی Final Fantasy XII: The Zodiac Age

ویدیو: معرفی بازی Final Fantasy XII: The Zodiac Age

عیسی روح گندم ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ دیدگاه ها
ویدیو: معرفی بازی Final Fantasy XII: The Zodiac AgeReviewed by عیسی روح گندم on Feb 3Rating:

هر چند Final Fantasy XV قرار است ماه آینده برای PC منتشر شود، اما طرفداران این بازی می توانند یکی دیگر از نسخه های تحسین برانگیز این سری را برای PC انتخاب کنند. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Final Fantasy XII اولین بار در سال ۲۰۰۶ برای PS2 منتشر شد، در حالی که نسخه ریمستر آن با نام Final Fantasy XII: The Zodiac Age برای PS4 در ژوئیه ۲۰۱۷ عرضه شده است. این نسخه دارای پیشرفت های گرافیکی و گیم پلی بهتری از نسخه اصلی خود را خواهد داشت، از جمله اینکه وضوح بالا، بازگشت سیستم شغل، متن موسیقی باز و توانایی افزایش سرعت بازی تغییر مثبتی کرده اند.

نسخه PC بازی برخی از ویژگی های خود که برای پلتفرم طراحی شده بود را دارد. این بازی با FPS 60 اجرا می شود و سازگاری فوق العاده ای با مانیتورهای ۲۱:۹ را دارد. بازیکنان همچنین از ابتدا می توانند حالت های New Game Plus و New Game Minus را انتخاب کنند.

 

نسخه ریمستر Final Fantasy XII: The Zodiac Age در حال حاضر در شبکه Steam قابل دسترسی است و مانند نسخه PS4 به قیمت ۵۰ دلار به فروش می رسد؛ اما کسانی که آن را تا تاریخ ۸ فوریه خریداری کنند تنها ۴۰ دلار پرداخت خواهند کرد.

همچنین سه موسیقی متن اضافه و یک تصویر منحصر بفرد طراحی شده توسط هنرمند اصلی بازی یعنی Isamu Kammikokuryo، دریافت خواهند کرد.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها